Kirpčiukai, tau tinkantys pagal tavo veido formą (FOTO)

Kirpčiukai niekada neišeis iš mados. Juk jais ne tik galime koreguoti veido formą, bet ir pabrėžti dailiausius bruožus. Tiesa, į kirpčiukų kirpimą verta pažiūrėti atsakingai ir pasirinkti juos pagal veido formą - taip ne tik išvengsi graužaties dėl nepavykusios šukuosenos, bet ir garantuotai sulauksi susižavėjimo šūksnių iš aplinkinių: kaip tau šie kirpčiai tinka!

STAČIAKAMPĖS veido formos savininkėms...

Kadangi tavo veido forma griežta, būtų klaidinga dar labiau išryškinti kampuotumą. Tau tinkamiausi - laisvai krentantys, delno ilgio kirpčiai, kurių nereikėtų tiesinti, verčiau juos pabanguok. ĮSPĖJIMAS: Tik nesirink tiesių kirpčių! Jie dar labiau sugriežtins veido bruožus.

WHIMS🔹by: @gilsphotography #madmavenstyle

A photo posted by NIKIA LEE PROVENZANO 🌬✨ (@madmavenstyle) on Feb 10, 2015 at 3:50pm PST

DEIMANTO formos veido savininkėms...

Pailgesnio veido savininkėms dailiausiai atrodo ilgi kirpčiai ir sklastymas per vidurį. Toks sklastymas optiškai veidą praplatina, sušvelnina formą. Tokius kirpčius renkasi ir deimančiukė atlikėja Beyonce. ĮSPĖJIMAS: venk tiesių kirpčių, jie veidą dar labiau susiaurins.

M O V E. M E N T Color: @kccarhart Cut | Styled: me #la #softundercut #modernshag #haircut #livedinhair #anhcotran #midlengthhair #ramireztransalon

A photo posted by Anh Co Tran (@anhcotran) on Mar 24, 2016 at 10:51am PDT

A photo posted by Beyoncé (@beyonce) on Feb 23, 2015 at 12:57pm PST

ŠIRDELĖS formos savininkėms...

Su kirpčiais gali eksperimentuoti - tavo veido formai yra tinkami ir tiesūs, standartinio tipo kirpčiukai iki antakių, ir kiek pakreipti į šoną. Tau tinka sklastymas šone ir šiek tiek patrumpinti priekiniai plaukai - pažiūrėk, kaip puikiai atrodo modelis Mirranda Kerr. ĮSPĖJIMAS: tau gali netikti ilgi, banguoti kirpčiai.

waiting for the easter bunny 🐇 . . . . . #lolita #eglcommunity #livingdoll #bjd #doll #makeup #motd #ootd #kawaii #bangs #dolly #sweetlolita #angelicpretty

A photo posted by @dulcetangel on Mar 25, 2016 at 9:53am PDT

That's a wrap! Thank you @rmsbeauty @harryjoshhair ❤️❤️❤️

A photo posted by Miranda (@mirandakerr) on Mar 3, 2016 at 6:38pm PST

PAILGO veido savininkėms... Išbandyk siaurus iškarpytus kirpčiukus, kurie kitoms veido formoms ne taip ir tiktų. O tu laisvai gali išbandyti šią bohemišką šukuoseną. ĮSIDĖMĖK: tau netinka purūs, stori, tiesūs kirpčiai, kurie tik tik dar labiau pabrėš vertikalią liniją.

Yesterday shooting for @Gilt #NYC

A photo posted by M A R G A U X B R O O K E (@margauxbrooke) on Apr 29, 2015 at 11:13am PDT

APVALAUS veido savininkėms...

Kirpčiukai tau ne patartini, o tiesiog reikalingi! Apvalaus veido savininkėms yra tinkami neilgi iškarpyti kirpčiai (geriausiai - einantys ilgyn), kurie veidą optiškai susiaurina. ĮSPĖJIMAS! Jokiu būdu nesirink trumpų kirpčiukų, kurie veidą optiškai platins.

Fall hair. Cut by @alexeykatshair Color & MU by @jesstylist1 Photo by @nikmorina #shag #curtainbangs #livedinhair #bronde #drycut @phillybesthair @phillymag @phillystylezine @lorealprous @architeqtsalon @american_salon @hairbrained_official

A photo posted by Alexey Kats (@alexeykatshair) on Nov 16, 2015 at 9:43am PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis