Keisti dalykai, kurių vaikinai norėtų iš merginų

Nors jie nesako, tačiau visi galvoja tą patį...

Kuo mažiau nenatūralumo

Vaikinus traukia natūrali plaukų spalva, skoningos tatuiruotės ir auskarai ant kūno (tik ne per daug). Todėl venk dirbtinumo ir daugybės makiažo sluoksnių, kurie tau visai nepridės žavingumo.

Kad užsidirbtume kažkiek pinigų

Vaikinams tikrai nesvarbu, ar daug tu uždirbi. Kita vertus, reikia užsidirbti tiek, kad netaptum nuo jo finansiškai priklausoma. Nebūtina mokėti už jį, tačiau pasisiūlyti užsimokėti už kavą pačiai visai nėra bloga idėja vaikino akimis.

Padėk išmanųjį telefoną

Suprantame – asmenukė vonioje garantuoja 40 „patinka“ „Facebooke“, 15-ai minučių patenkina tavo ego. Tačiau nepatikėsi, kiek nuostabių dalykų pradės vykti, kai išmoksi nesinaudoti išmaniuoju, kaip emociniu paskatinimu. Verčiau mėgaukis gyvu bendravimu, šypsokis ir apturėk smagų laiką pasimatyme. Įdelbti akis į mobilųjį telefoną tikrai nėra geriausia idėja.

Mažiau makiažo

Kuo mažiau, tuo geriau. Negana to, kad makiažo pramonė kraunasi milijardus ir įtikinėja moteris, kad jos yra negražios, jūs išeinate iš namų kaip klounai. Makiažas yra skirtas pagražinti bruožus, o ne juos sudarkyti!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis