Pavasarinio makiažo tendencijos: 5 dalykai, kurių negali pamiršti (FOTO)

Šį pavasarį išsiskirti bus tikrai labai lengva, kai kurios makiažo tendencijos išliko, o kai kurios iš naujo bando užimti savas pozicijas. Štai Jums keletas patarimų, kaip pasidažyti šį pavasarį madingai. Svarbiausia nebijokite eksperimentuoti.

1.Tinkamas makiažo pagrindas.

Makiažo pagrindas, turi būti beveik nepastebimas. Jis būtinai turi atitikti jūsų veido odos spalvą ir tipą. Rinkis natūralaus atspalvio makiažo pagrindo atspalvius. Makiažo pagrindas turėtų būti lengvos tekstūros, neapsunkinti veido odos.

2.Vešlūs antakiai- toliau išlieka madingi.

Antakiai turi būti tvarkingi ir atitikti jūsų veido formą. Venk išpešioti antakius - geriau palik juos ramybėje, o jei trokšti juos atsiauginti, naudok ricinų aliejų, kuris skatina antakių plaukelių augimą.

3. Ryškios, subtilios akys.

Populiariausios akių spalvos šį pavasarį – mėlynos, persikinės, rožinės spalvos. Patariama su akimis nepersistengti ir neišryškinti jų per daug. Akių šešėliavimas, turi būti lengvas. Taip pat būtinas blakstienų tušas. Šiame makiaže, naudotos spalvos iš naujosios „Mary Kay‘‘kolekcijos „Beauty Blatters“.

4. Bronzatas

Šį pavasarį privalai turėti bronzatą, be jo neįsivaizduojamas makiažas. Kokį naudoti - tai tavo pasirinkimas: ar matinį, ar kreminį ,ar birų. Makiaže naudotas „Mary Kay“ įdegio bronzatas.

5. Raudonos lūpos.

Madingi visi raudonos spalvos atspalviai nuo ryškai raudonų lūpų iki slyvinės spalvos. Šiuo metu ant bangos - matiniai lūpų dažai, kurie ne tik suteikia sodrų atspalvį lūpoms, bet ir ilgai išlieka. Gali rinktis raudono vyno ar ryškiai raudonus atspalvisu, kurie pagyvins makiažą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis