Sezono topas: vietoje palaidinių - tik liemenėlės (FOTO)

Kas nutiko? Daugybė garsenybių renginiuose, oro uoste ar savo miestų gatvėse pasirodo be jokių palaidinių - vienomis liemenėlėmis. O atsakymas paprastas, šiandien liemenėlių tipo trumpintos palaidinės (vadinamosios braletės) kaip niekada madingos.

Kad galėtum vilkėti braletę, anaiptol neturi būti modelio figūros. Tą demonstruoja ne viena ryškesnė ar mažiau žinoma žvaigždutė. Prie bralečių jos derina kelnes arba sijonus aukštintu liemeniu. Tokio silueto drabužiai paslepia pilvuką, o norėdamos pridengti rankas velkasi švarkus arba odines striukes.

Vida Press nuotr.

throwback greatness! hahhaa @ronyalwin

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on Jul 8, 2015 at 6:52pm PDT

Gatvėje dažniau pamatysi merginas, vilkinčias sportinio stiliaus braletes, o vakarėliuose elegantiškas ar net labai seksualias. Vis dėlto persistengti nereikėtų, nes nuo gundančio iki vulgaraus įvaizdžio tik vienas žingsnelis. Jei nori pasipuošti viliokiška, nėriniais dekoruota ar itin apatinį trikotažą primenančia bralete, prie jos derink klasikinio / minimalistinio stiliaus drabužius ir venk trumpų sijonų, šortų.

Vida Press nuotr.

🌟⭐️🌟

A photo posted by Kendall Jenner (@kendalljenner) on Apr 17, 2016 at 9:09am PDT

Braletės atrodo stilingai, kai bendras drabužių derinys kuria elegantišką ir prabangų įvaizdį. Čia svarbu parodyti visai nedaug braletės, ją pridengti kitais drabužiais. Taip sukursi gundantį, bet ne akis badantį ansamblį. Kaip atrodyti nereikėtų? Žvilgtelk į Kim Kardashian nuotrauką dešinėje (žemiau), bordelio įvaizdis tinkamas tik tam tikrose vietose, tačiau ne gatvėje.

Vida Press nuotr.

a chop for the night 🔪 ;) big love to the glam fam @brycescarlett & @patrickta

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on Nov 24, 2015 at 12:05pm PST

Štai keli bralečių tipai skirtingiems poreikiams:

GUNDANTIS
Braletės iš asos.com - Ltd, gamintojų nuotr.SPORTINIS
Braletės iš asos.com - Ltd, gamintojų nuotr.ELEGANTIŠKAS
Braletės iš asos.com - Ltd, gamintojų nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis