Nuo šiol į treningus žiūrėsi kitaip (FOTO)

Atrodo, kad anksčiau garsių modelių uniforminis derinys buvo itin aptempti džinsai, laisvalaikio marškinėliai ir odinė baikerių stiliaus striukė. Bet laikai keičiausi, naujoji unifroma - sportiniai drabužiai ir aukštakulniai.

Daugybė garsių modelių ir atlikėjų pamėgo sportinio stiliaus kostiumus, džemperius, kelnes legendinėmis juostelėmis šonuose ar bėgimo tampres. Tačiau šiuos drabužius jos derina neįprastai - ne prie kedų ar kitų sportinio stiliaus batelių, bet elegantiškų aukštakulnių.

Vida Press nuotr.

Miksuojančias sportą ir prabangą garsenybes fotografai įamžina ne tik didmiesčių gatvėse, bet ir mados renginiuose. Akivaizdu, kad sportinis stilius pamažu palieka treniruočių sales ir sparčiai populiarėja kaip kasdienės (o kartais ir vakarėlių) aprangos elementas.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Net ir įvaizdinėse reklamose ar stilistiniuose el. parduotuvių pasiūlymuose sportinė apranga derinama su elegantiškais aksesuarais, ryškiu makiažu, papuošalais. Kol kas šios tendencijos bijai? Išbandy aktvirkštinį variantą - elegantiškų drabužių ir kedų (ne sportinio stiliaus batelių, bet tikrų kedų) derinius, tai ne ką mažiau madingas miksavimas.

Kelnės iš asos.com -Ltd, gamintojų nuotr.

Kelnės iš asos.com -Ltd, gamintojų nuotr.


throwbackkk

A photo posted by Princess Pia Mia (@princesspiamia) on Mar 13, 2016 at 10:58am PDT

✨the best nights start with #sweats 👯 #ootn #iskralawrence #everyBODYisbeautiful

A photo posted by 🌙iskra✨ (@iamiskra) on Mar 13, 2015 at 8:42am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis