Lorde stiliaus gėdos: arlekino suknelė, neplauti plaukai ir pamiršta liemenėlė (FOTO)

Negana to, kad prabangiame mados vakare "Met Gala" Lorde vilkėjo aprangos kodo neatitikusią suknelę, atlikėja patyrė ir nemalonių nutiktukų.

Dainininkė Lorde viena tų, kurioms nerūpi gandai, apkalbos ir kritika. Ji demonstruoja savo stilių, lieka ištikima savai estetikai ir atsisako žaisti pagal taisykles. Šįmet Niujorko Metropoliteno muziejaus mados puota buvo ne išimtis, Lorde renginio organizatorių prašymų nepaisė.

Vida Press nuotr.

Kvietime buvo nurodytas technologijų amžių atspindintis aprangos kodas. Daugybė įžymybių šiam pakluso ir rinkosi kiek futuristinius apdarus. Lorde puotoje pasirodė vilkėdama princesišką, tačiau varganokai atrodžiusią suknelę. Vaizdą gadino pusiau šlapio efekto plaukų šukuosena, pavargusių akių efektą kūręs makiažas ir pigiai atrodžiusi viršutinė suknelės dalis, kuri ir sukėlė didžiausių bėdų.

Vida Press nuotr.

Lorde neįvertino, kad vilkėdama tokio modelio suknelę turėtų būti nuolat išsitiesusi. Tad vienas kitas susikūprinimas ir fotografams visu grožiu atsidengė apnuogintos dainininkės krūtys. Galbūt kitą kartą Lorde savo įvaizdžiui bus atidesnė.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis