4 neįprasti grožio patarimai, kurie veikia

Įprastos grožio priemonės dar negarantuoja tobulos išvaizdos. Daug įdomiau ir neretai veiksmingiau yra imtis neįprastų grožio priemonių, kurios yra...

1. Siekiant išvengti atsitiktinių blakstienų tušo potėpių, laikykite plastikinį šaukštą (išgaubta puse į viršų) virš savo voko, kad dažydamiesi blakstienas išteptumėte ne voką, o šaukštą.

2. Siekiant sumažinti akių pabrinkimą, supjaustykite nuluptas žalias bulves pusiau ir uždėkite dešimčiai minučių ant akių. Bulvė atvėsins jūsų akis ir pabrinkimas akivaizdžiai sumažės.

3. Kai kitą kartą reikės veido kaukės, tačiau neturėsite laiko nubėgti iki prekybos centro, pasinaudokite „Pepto Bismol“. Lygiai taip, kaip šis preparatas skaido riebalus ir rūgštis jūsų virškinimo sistemoje, tą patį jis daro su jais ir ant veido. Jums reikės dviejų valgomųjų šaukštų, palikite 15-20 minučių.

4. Jeigu pastebite vienur ar kitus pirmuosius celiulito požymius, kaip kūno šveitimo priemonę išmėginkite kavos tirščius. Kofeinas stimuliuoja odos ląsteles, bet to, šveisdami atsikratysite negyvų odos ląstelių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis