Idealiai ištiesinti plaukai: tai padarysi be didžiausio plaukų priešo - tiesintuvo!

Su visa pagarba garbanėlėms, idealiai tiesūs plaukai yra kažkas nuostabaus. Ne kiekvienai genetika dovanoja ilgus, sveikus, tobulai tiesius plaukus. Dažniausiai trokštančios panašaus efekto griebiasi karštų tiesinimo žnyplių, kurios nors ir ištiesina plaukus, gali sugadinti visam gyvenimui.

Tiesinamosios priemonės plaukus šiurkština, blogina plauko būklę, jis pradeda lūžinėti, skilinėti. Nenuostabu, kai bent pusmetį plaukus kasdien karštomis žnyplėmis tiesinusios merginos pastebėjo, jog jų plaukų būklė smarkiai suprastėjo, o prieš tai buvę gražūs, žvilgūs plaukai patapo sausais, praradusiais estetinę išvaizdą. Jei nenori alinti plaukų karštais aparatais, yra keletas nuostabių, be galo efektyvių natūralių metodų. Reikės tik trupučio apsiskaitymo bei tavo turimo laiko:

Šukuok plaukus, kol šie nėra pradžiuvę

Jei nori tiesesnių plaukų, išplovusi galvą paprasčiausiai paskirstyk plaukus ir atsargiai, plaukų tempdama, iššukuok plaukus nuo galiukų iki šaknų. jei džiovini plaukus natūraliu būdu, iššukuok plaukus kas penkias - dešimt minučių, taip išdžiuvę jie bus kur kas tiesesni.

Arbatą ne tik gukšnok

Stipri juodoji arbata ne tik tamsina, tačiau ir tiesina plaukus. Į stiklinę karštos, stiprios juodos arbatos įdėk vieną arbatinį šaukštelį cukraus pudros. Sumaišiusi viską ištepk plaukus ir tepdama tempk juos žemyn. Palaikyk masę apie penkiolika minučių, o vėliau atsargiai viską nuplauk. Teigiama, jog po šios procedūros plaukai tampa kur kas šviesesni.

Kokosų pienas su citrinų sultimis

Kokosų pienas pasižymi plaukus tiesinančiomis savybėmis, o sumaišę jį su citrinų sultimis pasieksite dar geresnių rezultatų. Kelias valandas vėsinkite šį mišinį šaldytuve. Ant mišinio paviršiaus susidarys kreminės konsistencijos sluoksnis.

Gardusis medus

Medus - tobulas variantas ne tik plaukų blizgesiui bei švelnumui išlaikyti, bet ir nepaklusnių plaukų tiesinimui. Sumaišyk tris arbatinius šaukštus medaus su puse puodelio pieno. Ištepk sušukuotus plaukus šia mase, tempdama plaukus žemyn. Palauk dvidešimt minučių ir nuplauk masę šiltu vandeniu.

Alyvuogių aliejaus ir kiaušinio derinys

Abu šie produktai – neatsiejama plaukų priežiūros dalis. Tiesa, kartu šie ingredientai plaukus veikia tiesiog stebuklingai. Įmuškite du kiaušinius į atitinkamą alyvuogių aliejaus kiekį. Masę gerai išmaišykite ir tepkite ant plaukų. Palaukite mažiausiai valandą, o tada plaukus trinkite su švelnaus poveikio šampūnu.

Želatinos galia

Tikriausiai esi girdėjusi apie želatinos naudą tiesinant plaukus. Iš tiesų, ji puiki naminė priemonė ištiesinti plaukus, tereikia žinoti tinkamiausią bei patį paprasčiausią tiesinimo su želatina būdą. Ištirpink tris arbatinius šaukštus želatinos stiklinėje karšto vandens. Tepk šią želatinos kaukę ant drėgnų plaukų ir apnyniok plaukus rankšluosčių arba plastikiniu maišeliu. Palaikyk šią kaukę ant plaukų apie valandą, o vėliau nuplauk ją šiltu vandeniu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis