Keisti būdai, kaip atsikratyti aknės

Niekada nepagalvojai, jog aknę ant tavo veido sukelia... pagalvės užvalkalai? O skalbimo priemonės? O šampūnas? Šis straipsnis privers manyti kitaip...


Kiekvieną savaitę keiskite pagalvės užvalkalą

Pamirškite apie 40 eurų kainuojantį kremą nuo aknės, kurį perkate kiekvieną mėnesį, ir išmėginkite netikėtą kovos su spuogeliais būdą. Dažnas pagalvės užvalkalo keitimas – patikrintas metodas, padėsiantis užkirsti kelią vis sugrįžtančiai aknės problemai. Kiekvieną naktį miegodami ant pagalvės užvalkalo paliekame prakaito, nešvarumų ir makiažo likučių sluoksnį. Užvalkalai itin purvinami, jei prieš eidami miegoti nenusiprausiame. Vaizdžiai pasakius, tokiais atvejai tenka miegoti padėjus galvą ant viso šio per dieną sukauptų riebalų ir nešvarumų mišinio.

Įvertinkite naudojamą šampūną

Galbūt pastebėjote, kad spuogelių pastaruoju metu kur kas daugiau nei anksčiau? Tokiu atveju būtų tinkama įvertinti naudojamą šampūną. Į plaukų priežiūros priemones dedama daug kvapiklių ir kitokių cheminių medžiagų, galinčių dirginti odą, dėl kurių ant kaktos, smakro, kaklo ir nugaros gali atsirasti kur kas daugiau nemaloniai nuteikiančių spuogelių.
Įvertinkite naudojamą skalbimo priemonę

Aknės problemą gali didinti ir naudojamos skalbimo priemonės.

Jei pastebėjote, kad spuogelių itin pagausėjo, tai gali būti susiję su skalbimo priemonių sudedamosiomis dalimis. Daugelio šių priemonių sudėtyje yra daug cheminių medžiagų ir kvapiklių, dėl kurių odos būklė prastėja. Itin dėmesingai derėtų rinktis rankšluosčių, kuriais šluostote veido odą, skalbiklius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis