Rytoj vakarėlis? Kaip išnaikinti spuogus per naktį?

Vasara kupina magiškų akimirkų, palaimingo dykinėjimo saulėje ir begalės atrakcijų. Šis svaigus metų laikotarpis yra itin aktyvus: mes sportuojame, leidžiamės į dviračių žygius, šėlstame festivaliuose.

Tačiau šis palaimingas ir aktyvus laikotarpis yra tikras išbandymų metas jaunai odai, kuriai vasarą reikia papildomos apsaugos ir drėkinimo. Turbūt žinai, kad ilgas buvimas saulėje išsausina odą, tad riebalinės liaukos, siekdamos apsaugoti odą nuo dar didesnio išsausėjimo, pradeda veikti dar aktyviau. Taip T zonoje atsiranda riebalų sluoksnis bei spuogai.

Actas ir kepimo soda gali pakenkti

„Kai tik riebalinės liaukos gauna signalą, kad oda išsausėjo, jos suaktyvina savo veiklą ir oda vėl pradeda riebaluotis. Dar ilgiau būnant saulėje oda ima pleiskanoti, bet T zonoje itin dažnai susidaro riebalinis sluoksnis“, - sako „UNDER TWENTY“ ekspertė Justyna Żerańska.

Pagal visus kiaulystės dėsnius, didžiausi ir skaudžiausi spuogai pačioje matomiausioje vietoje išdygsta prieš svarbų pasimatymą ar ilgai planuotą svarbiausią metų vakarėlį? Ar įmanoma spuogus išnaikinti per naktį, kad rytojaus dieną galėtum atkišti simpatijai skaistų žandą?

Shutterstock nuotr.

Nieko nėra neįmanomo. Tačiau šiam kiaulystės dėsniui reikia būti iš anksto pasiruošus. Liaudies medicina rekomenduoja spuogus naikinti kepimo soda, citrinos sultimis, actu, dantų pasta ar netgi akių lašais, tačiau su tokiomis priemonėmis odai gali pridaryti tik dar daugiau žalos. Dėl galimos alerginės reakcijos dar labiau išberta ir sudirgusi oda prieš svarbų vakarėlį tikrai nepapuoš.

Kovok miegodama

Kol mes miegame, atkuriamieji procesai odoje yra itin aktyvūs. Jų pagrindinis tikslas – maksimaliai atkurti dienos metu saulės, dulkių, radiacijos padarytą žalą odai. Tad specialistai rekomenduoja nakties metu odai suteikti papildomo stimulo atkuriamiesiems procesams veikti aktyviau.

Pakartokite tą pačią valymo procedurą, kurią naudojote ryte. Papildomai odą palepinkite aktyvesniu veido kremu. Naktį taip pat tinkamiausias metas gydyti randus ar odos spalvos nelygumus. Todėl Panelė.lt rekomenduoja naudoti su spuogais intensyviai kovojantį naktinį „Under 20“ linijos kremą „Anti Acne Intense“.

Fotolia nuotr.

Taip pat visada turėk antibakterinį maskuoklį ir džiovinamas priemones nuo spuogų, kurios neužkimš spuogo.

Prieš pat vakarėlį odą būtina patepti specialiomis maskuojamosiomis priemonėmis. Mes rekomenduojame „ANTI ACNE!“ kreminę pudrą, kuri turi antibakterinį poveikį, neužkemša porų ir suteikia gražų atspalvį odai. Savo kosmetinėje taip pat visada turėk „Under 20“ maskuojamojo fluido ir taškinio korektoriaus „2 in 1“, kuris meistriškai paslėps visus nelygumus.

UNDER 20 priemonės sukurtos jaunatviškai, linkusiai į spuogus, odai prižiūrėti. UNDER TWENTY tinka tiems, kas nori turi puikią odą ir jausti užtikrintai kiekvienoje situacijoje. Šioje linijoje rasite visus produktus, reikalingus kasdieninei jaunatviškos odos priežiūrai: veido valiklius bei prausiklius, kremus bei taškinius gelius.

Gamintojo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis