Kylie Jenner, metas slėptis. Yra tobulesnė mergina (FOTO)

Realybės šou žvaigždė Kylie Jenner (18 m.) - mergina, atskleidusi kone visas makiažo paslaptis. Praeitais metais pasaulį stebinęs (o kai kuriuos ir šiurpinęs) Kylie Jenner lūpų iššūkis būtent ir prasidėjo nuo dailiųjų Kylie lūpų - daugelis troško lygiai tokių pačių putlių bei minkštų lūpų.

Niekam ne paslaptis, jog Kylie lūpų putlumas - ne gamtos dovana, mat žvaigždė jas didinosi plastinių operacijų būdu. Visgi nepaneigsi - Kylie tiesiog tobulai atlieka lūpų makiažus, o jos populiarieji lūpų dažnai bei blizgesiai Kylie Jenner Lip Kit tapo tikra sensacija makiažo pasaulyje.

Tačiau ne viena Kylie sugeba išgauti tobulą lūpų makiažą ir tikrai ne ji viena turi nepaprasto grožio lūpas. Vizažistė Miss Jazzmina D savo putlias lūpas paverčia tikrais meno kūriniais! Įmantriausi atspalviai, blizgučiai, originalūs ornamentai... Makiažo specialistė tikrai žino, kaip pakerėti savo lūpomis.

Tiesa, norint atlikti tokį lūpų makiažą reikia ne tik nemažai laiko, bet ir pastangų. Neužtenka vos vieną kartą perbraukti lūpas lūpų dažais. Pažiūrėk į Miss Jazzminos D atliktus lūpų makiažus. Kylie turbūt sprogtų iš pavydo pamačiusi...

👄 @colouredraine 'Tootsie' 💅🏼 @kirisklaws 🌙 #ColouredRaine

A photo posted by Jazmina Daniel (@missjazminad) on Feb 26, 2016 at 2:48pm PST

Took a picture outside for the first time 😂 It turned out okay! I hope everyone has had a lovely day 🤗

A photo posted by Jazmina Daniel (@missjazminad) on Jan 8, 2016 at 6:39pm PST

👵🏻👵🏻👵🏻 lipstick is @jeffreestarcosmetics Celebrity skin and I'm nude 👄 rings from @rogueandwolf

A photo posted by Jazmina Daniel (@missjazminad) on Dec 11, 2015 at 10:07pm PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis