(N- 18) Tai kraupu: štai prie ko jauną merginą privedė deginimasis saulėje (FOTO)

JAV gyvenanti Jade Peek teigia - ten, kur ji gyvena, būti baltai lyg sūris yra nemadinga. Į aristokratiškai baltą odą turinčius žiūrima su šiokia tokia pašaipa. Būtent dėl to Jade nuo trylikos metų vasaros sezonu intensyviai deginosi saulėje.

Gulinėjimas paplūdimyje buvo tapę Jade kasdienybe - neretai mergina besidegindama saulėje praleisdavo visą dieną. Į paplūdimį atėjusi anksti ryte ji išeidavo jau sutemus. Žiemos sezonu Jade nevengdavo užsukti į soliariumą, kuriame mėgdavo ilgokai pasikaitinti. Taip elgdavosi ir visos artimiausios Jade draugės. Tiesa, ne visos jos susirgo odos vėžiu.

Būdama vos dvidešimt ketverių, mergina išgirdo diagnozę: melanoma. Iš pradžių Jade nieko neįtarė - ant jos veido atsiradęs skausmingas spuogelis nepranašavo nieko bloga. „Maniau, jog jis taip ir pranyks, tačiau netrukus jis ėmė plisti, šalia jo radosi vis daugiau spuogelių. Galiausiai vieną rytą atsikėliau su kraujuojančia nosimi“, - pasakojo mergina. Jos nosyje žiojėjo milžiniška skylė!

Kraupias merginos nosies nuotraukas rasi ČIA, ČIA ir ČIA.

Jade persigando ir tuoj pat nulėkė pas savo gydytoją. Pasirodo, odos vėžys merginai buvo spėjęs išplisti ant veido, todėl merginą teko kuo skubiau gydyti.

Nors šiuo metu mergina pasveiko ir nugalėjo pavojingą vėžio formą, savo nuotraukomis bei pasakojimu ji nori motyvuoti merginas nepersikaitinti saulėje.

„Neįsivaizduojate, kiek man teko iškęsti. Jei būčiau atsukusi laiką atgal, tikrai nepraleisčiau tiek daug laiko saulėje“ , - tvirtina šviesiaplaukė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis