Madingiausia šiltojo sezono šukuosena: pasirink pagal veido formą (FOTO)

Metų metus kerpiesi vienodai? Bijai pokyčių? Nuobodu! Grožio pasaulis diktuoja karščiausią tendenciją: rinkis šiuolaikišką ir lengvai prižiūrimą kirpimą, kuriuo jau spėjo susižavėti ir garsenybės. Šiltojo sezono mados naujiena – trumpi, papurę ir šimtu skirtingų būdų formuojami plaukai!

Lob (angl. long bob) – jau beveik metus karaliauja madingiausių kirpimų topuose. Tiesa, dabar lob variacijų – daugybė: virš pečių, žemiau pečių, su kirpčiukais ir be jų, iškarpytas ir vieno ilgio... Rinktis tikrai yra iš ko!

Bijai drastiškų pokyčių? Imk pavyzdį iš praeityje itin ilgais plaukais garsėjusių įžymybių. Aktorė ir dainininkė Lucy Hale (tamsi) bei realybės šou žvaigždė Lauren Conrad plaukus trumpino nuosekliai, todėl turėjo laiko priprasti prie naujo įvaizdžio. Atmink, patrumpinti visada spėsi, todėl jei labai bijai permainų, geriau jau norimą ilgį pasiekti pamažu nei lieti ašaras išėjus iš salono su madingu, bet trumpu kirpimu. O galbūt sustosi pusiaukelėje ir trumpinti visai nebesinorės?

➖ 🎭 ➕ 🔄 LESS drama, MORE karma in my #ActuallySheCan tank. Find it at @LeMotto! #ad

A photo posted by Lucy Hale (@lucyhale) on Jun 9, 2016 at 5:30pm PDT

Conan fun time with @allanface 💄-- @kristin_ess 💁🏻-- @alyssasutterstylist 👗

A photo posted by Lucy Hale (@lucyhale) on Jun 9, 2016 at 5:51pm PDT

Lob pagal veido formą:

Apvalus veidas

Vertėtų rinktis ilgesnį variantą šiek tiek žemiau pečių. Skirk plaukus per vidurį ir prašyk, kad plaukų stilistas plaukus šiek tiek iškarpytų priekyje.

Ovalo formos veidas

Jei tavo veidas taisyklingų formų, gali eksperimentuoti su kirpimo ilgiu, tačiau vertėtų pagalvoti ir apie lengvus ilgus kirpčius.

Širdelės formos veidas

Idealiausias ilgis – ne žemiau kaklo, taip išlaikysi proporcijas ir lengviau suteiksi plaukams apimties.

Stačiakampio formos veidas

Kad sušvelnintum išraiškingas veido linijas, nebijok ir daugiau iškarpyti, toks kirpimas suteiks purumo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis