5 pratimai, kurie iš karto padailins užpakaliuką

Gražus ir sportiškas užpakaliukas – kiekvienos merginos svajonė. Kuri iš mūsų nenorėtų turėti dailaus užpakaliuko? Todėl paruošėme, keletą veiksmingų pratimų užpakaliukui.

1. Kojų kėlimas i viršų.

Šis pratimas daromas atsigulus. Suglaustos kojos lėtai keliamos į viršų ir lėtai nuleidžiamos.

2. Kojų kėlimas atgal.

Atsiklaupkite ant kelių, alkūnes padėkite ant žemės. Lėtai tieskite dešine koją į orą ir lėtai sugražinkite ją į pirminę padėti. Vėliau tą patį darykite su kaire koja.

3. Mostai

Atsistokite tiesiai, priešais kėdę su atrama. Rankomis suimkite atramą, tai padės Jums išlaikyti savo pusiausvyrą. Tempiant pirštus į save lėtai veskite koją atgal tada tai p pat lėtai nuleiskite koją į pradinę padėtį. Tą patį darykite ir su kairia koja.

4. Sėdmenų kėlimas iš gulimos padėties.

Atsigulkite ant nugaros, sulenkite kojas per kelius, padėkite rankas išilgai kūno. Tvirtai pakelkite klubus aukštyn, įtempiant sėdmenis ir kojas. Sėdmenimis nelieskite grindų – ji šiek tiek turi kabėti.

5. Žirklės su sulenktais keliais.

Atsigulkite ant nugaros, pakelkite kojas aukštyn ir sulenkite per kelius taip, kad susidarytų 90 laipsnių kampas – pradinė padėtis. Pradėkite lėtai vesti kojas į šoną, stenkitės tarsi pasiekti klubais grindis. Kai pasieksite ribą, lėtai suveskite kojas kartu.

Pratimus atlikite 12 kartų po tris serijas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis