Gražuolė lietuvaitė Viktorija: būtina savimi pasirūpinti ir išore, ir vidumi (FOTO)

Jei domiesi mados bei grožio pasauliu, vilnietės Viktorijos Michailovos veidas tau bus pažįstamas. Gražuolė tamsiaplaukė išsiskiria ne vien puikia išvaizda – ji aistringa krepšinio fanė ir diplomuota viešųjų ryšių specialistė.

Veikli mergina džiaugiasi, kad modeliavimas jai suteikė galimybę pamatyti daugelį šalių ir pažinti svetimas kultūras. Tačiau apie viską nuo pradžių...

Lietuvoje garsėji kaip perspektyvus modelis. Ar tai – vienintelė tavo veikla?

Tikrai ne vienintelė. Praeitą vasarą baigiau viešųjų ryšių studijas ir jau beveik metus dirbu pas vieną Lietuvos dizainerę. Modeliavimas man niekuomet nebuvo pagrindinė veikla, tai man buvo lyg hobis ir galimybė save išreikšti. Ne daug kas gali išsilaikyti dirbant tik modeliu, kadangi dažniausiai modeliai pozuoja už gražias nuotraukas, talpinamas portfolio. Todėl svarbu nepamiršti apie išsilavinimą!

Marathon📸 #photoshoot #modeling #weekend #Klaipeda

A photo posted by Viktorija Michailova (@vikmichailova) on Mar 12, 2016 at 5:21am PST

Ką tau suteikia modelio darbas, kokias šalis esi apkeliavusi?

Nežinau, ar koks kitas darbas suteiktų galimybę pabūti nuotaka kokius 20 kartų... O jei rimtai, šis darbas leidžia įsikūnyti į skirtingus personažus, leidžia pabūti tuo, kuo nesi kiekvieną dieną. Važiuodama į fotosesijas ar filmavimus, pagalvoju, kuo šį kartą teks būti, koks bus įvaizdis. Jau nekalbu apie tai, kad toks darbas suteikia galimybę keliauti, sutikti įdomius šios industrijos žmones. Daugiausiai teko laiko praleisti Italijos miestuose, Milane. Teko galimybė padirbėti ir Azijoje.

Mondayz💋

A photo posted by Viktorija Michailova (@vikmichailova) on Nov 23, 2015 at 6:20am PST

Kaip rūpiniesi savo grožiu, ar daug tam skiri laiko?

Kaip ir kiekviena mergina, stengiuosi kuo daugiau laiko skirti grožio puoselėjimui. Manau, nuo to priklauso ne tik išvaizda, bet ir vidinė savijauta. Pasitikėjimas savimi ir grožis sklinda iš vidaus. Kalbant apie kosmetiką, esu jos fanatikė! Netingiu atsikelti 2 val. prieš darbą, kad susiruoščiau ir pasidažyčiau.

#TopToBottom 🍀

A photo posted by Viktorija Michailova (@vikmichailova) on Jul 13, 2015 at 3:31am PDT

Dažnai modeliai laikosi alinančių dietų – ar tau teko kada nors jų laikytis?

Niekada nekankinau savęs badavimu ar dietomis. Man sveikata svarbesnė, todėl jokios fotosesijos nevertos sveikatos gadinimas. Prieš svarbias keliones tekdavo atsisakyti saldumynų, pakeisti juos į vaisius, tačiau tai man nebuvo kančia.

#selfiegram

A photo posted by Viktorija Michailova (@vikmichailova) on Mar 21, 2016 at 11:20am PDT

Ar turi kokių nors hobių, ką mėgsti veikti laisvalaikiu, galbūt sportuoji ar užsiimti kita aktyvia veikla?

Dažniausiai laisvalaikį leidžiu su šeima bei artimaisiais. Atšilus orams stengiuosi daugiau laiko leisti gamtoje, sudalyvauti piknike Vingio parke arba bent dienai nulėkti į pajūrį. Stengiuosi, kad savaitgaliai būtų kuo įdomesni.

Daugelis sako, jog turi panašumų su garsiu modeliu Irina Shayk. Ar teko tau girdėti šį komplimentą?

Kaip bebūtų keista, bet tokį palyginimą išgirstu gana dažnai! Neslėpsiu, man tai yra vienas smagiausių komplimentų. Milane per filmavimą net buvo susidariusi eilė su manimi fotografuotis – stilistai ir vizažistai pradėjo mane vadinti Irina. Tai mane pralinksmino visai dienai!

Viename interviu prisipažinai, jog dievini krepšinį. Ar nekilo mintis atsisakyti modelio karjeros ir užsiimti krepšinio sportu?

Ne, man patinka stebėti krepšinį iš tribūnos arba pamėtyti į krepšį 1x1. Bet nemažą mano laisvalaikio dalį užima krepšinis, stengiuosi stebėti visas Lietuvos krepšinio pasaulio naujienas, Eurolygos, NBA bei Rusijos lygas. Kartais rungtynes tenka stebėti vienu metu per televizorių ir kompiuterį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis