Atrasta, kokie 5 dalykai labiausiai kenkia tavo plaukams

Kartais ir pačios nenujaučiame, kaip darome meškos paslaugą savo plaukams. Atrodo, toks paprastas veiksmas kaip miegojimas ant netinkamos pagalvės gali pakenkti mūsų plaukų grožiui. Išrinkome 5 labiausiai plaukų išvaizdą gadinančius veiksmus. Pasisaugok!

1. Plaukų gumytės. Jei dažnai riši plaukus į kuodą ar arklio uodegėlę, įprask, jog tavo plaukai bus linkę į skilinėjimą bei lūžinėjimą. Suspaudus plaukus plaukų gumyte, sustabdomas plauko augimas, todėl su laiku plaukai gali tapti pažeidžiamesni.

2. Šlapios galvos džiovinimas džiovintuvu. Jei vos išplovusi galvą puoli ją džiovinti džiovintuvu, žinok, jog nuo karščio tavieji plaukai kenčia trigubai! Būtina leisti plaukams kiek pradžiūti natūraliai ir jokiu būdu nedžiovinti plaukų naudojant karštą, deginančią džiovintuvo srovę. Pasistenk plaukus džiovinti šilta džiovintuvo srove ir būtinai laikykis atstumo. Jei jauti, jog galvos oda pernelyg kaitinama, tuoj pat sumažink karštį.

3. Deginimasis saulėje. Pernelyg aktyvus kaitinimasis saulėje gali ne tik išblukinti dažytų plaukų spalvą, bet ir visiškai juos išsausinti. Šiltuose kraštuose, svilinančios saulės sąlygomis gyvenančios merginos ypač kenčia nuo plaukų skilinėjimo. Saulė neigiamai veikia plaukus nuo pat jų viršaus iki apačios.

4. Šlapių plaukų šukavimas. Šukuoti visiškai šlapius plaukus - tikrų tikriausia nuodėmė. Atliekant šį veiksmą skatinamas plaukų skilinėjimas bei lūžinėjimas. Būtinai palauk, kol plaukai natūraliai išdžius arba išdžiovink juos džiovintuvu.

5. Miegojimas ant pagalvės su sintetinės medžiagos užvalkalu. Būtinai įsigyk pagalvės užvalkalą iš natūralios medžiagos arba šilko. Taip išvengsi ne tik plaukų elektrinimosi rytais, bet ir plaukų gadinimo. Ypač sintetiniai užvalkalai kenkia, kai nueini miegoti drėgnais plaukais. O miegoti it stygai nesivartant lovoje iš tiesų sudėtinga...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis