3 ektyvūs būdai ištiesinti plaukus namų sąlygomis

Merginos, kurios dažniausiai tiesinimo prietaisais tiesinasi plaukus, žino - pačios sau kasasi duobę. Nuo tiesinimo aparatų itin kenčia plaukai - sausėja, lūžinėja ir praranda žvilgesį. Tačiau ar žinojai, jog plaukų tiesinimui yra kur kas natūralesnių būdų? Garbanėlės, išbandykite!

Kokosų pienas su citrinų sultimis

Kokosų pienas pasižymi plaukus tiesinančiomis savybėmis, o sumaišę jį su citrinų sultimis pasieksite dar geresnių rezultatų. Kelias valandas vėsinkite šį mišinį šaldytuve. Ant mišinio paviršiaus susidarys kreminės konsistencijos sluoksnis.

Aliejaus terapija

Retas žino, kad reguliariai plaukus tepant aliejumi jie ne tik praturtinami maitinamosiomis medžiagomis, bet ir tampa lygesni ir glotnesni. Tepkite plaukus kokosų ir alyvuogių aliejų mišiniu ir džiaukitės nepakartojamais rezultatai.

Alyvuogių aliejaus ir kiaušinio derinys

Abu šie produktai – neatsiejama plaukų priežiūros dalis. Tiesa, kartu šie ingredientai plaukus veikia tiesiog stebuklingai. Įmuškite du kiaušinius į atitinkamą alyvuogių aliejaus kiekį. Masę gerai išmaišykite ir tepkite ant plaukų. Palaukite mažiausiai valandą, o tada plaukus trinkite su švelnaus poveikio šampūnu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis