6 grožio patarimai, kurių vertėtų laikytis vasaros metu

Vasara - metas, kai savo grožiu būtina rūpintis atsakingiau. Saulė gairina plaukus, rusvina odą, tačiau prie šių dalykų taip pat seka plaukų silpnėjimas ir odos sausėjimas. Šie patarimai vasarotojoms tikrai pravers!

1. Kuo labiau drėkinkite jautrią odą aplink akis. Kuo daugiau šios sritys bus sudrėkintos, tuo makiažas bus patvaresnis. Servetėle pašalinkite nuo šalia akių esančios odos riebalų perteklių ir nešvarumus, o tada naudokite nedidelį kreminės konsistencijos maskuoklio kiekį, kad viskas liktų savo vietose kuo ilgiau. Be to, ši veido vieta itin jautri, todėl drėkindama ją išvengsi išsausėjimo ir pavargusių akių efekto.

2. Vos tik pastebėję spuogelį, tepkite jį arbatmedžių aliejumi. Arbatmedžių aliejus - nuo seno puikiai žinoma puiki priemonė kovoje su spuogais. Arbatmedžio aliejumi patepk tą vietą, kurioje iškilo spuogas ir

3. Nuo žalingo saulės spindulių poveikio saugantys kremai, kurių etiketėse žadama apsauga visą dieną ar teigiama, kad priemonė yra atspari vandeniui, nėra patikimi. Netikėkite šiais klaidinančiais pažadais ir kas 2-3 valandas pakartotinai odą tepkite apsaugine priemone.

4. Vasaros mėnesiais makiažo pagrindą keiskite kur kas lengvesnės tekstūros atspalvio suteikiančiu odos drėkikliu ar BB kremu. BB kremas ne tik tinkamai odą sudrėkina, bet ir suteikia jai vasarišką, lengvą atspalvį, todėl sunkios tekstūros veido odos pagrindą palik namuose.

5. Rinkitės šampūną be sulfatų, nes šios medžiagos veikia pernelyg agresyviai ir išsausina plaukus. Verčiau ieškok natūralesnių alternatyvų, arba pasigamink šampūną namų sąlygomis.

6. Nepamirškite plauti makiažo šepetėlių ir teptukų – taip apsisaugosite nuo bakterijų ir kitų bėdų. Bent kartą per savaitę juos plaukite šiltu vandeniu su švelniai veikiančiu muilu, o tada palikite natūraliai išdžiūti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis