Stulbinančio grožio makiažus atliekanti Monika Falčik: gražios nuotraukos slepia daugybės laiko reikalaujantį procesą (FOTO)

Sparčiai populiarėjanti, beveik 90 tūkst. sekėjų Instagram tinkle turinti 22 - ejų metų Monika Falčik, pasivadinusi slapyvardžiu Powerpuffmoniq, save prisistato kaip priklausančią nuo makiažo. Vis dėlto ši priklausomybė - daugiau nei teigiama.

Meilė vizažui Monikai atneša ne tik daugybę komplimentų dėl nepriekaištingai atliktų makiažų, bet ir sparčiai didina ją socialinėje medijoje sekančių žmonių skaičių. Tiesa, mergina Instagram paskyrą paįvairina savo dinamiško gyvenimo detalėmis bei įpina kelionių elementų, taip suteikdama socialinės medijos profiliui egzotiškumo. Talentingoji Monika sutiko pasišnekėti su PANELE ir atsakė į įdomiausius klausimus.

Monikos Instagram paskyrą rasi štai ČIA.

Monika, kaip nuo įprastinio makiažo perėjai prie kur kas sudėtingesnės veido bei kūno tapybos?

Tai buvo neplanuotas pokytis. Prieš šiurpiausią metų šventę Heloviną nusprendžiau pabandyti kiek drąsesnius makiažus ir būtent taip sulaukiau didžiausio susidomėjimo iš savo sekėjų pusės. Nuo to laiko man kiekviena diena lyg Helovinas, nes kuriu ekstravagantiškus ir unikalius įvaizdžius.

Ar tai laikai talentu?

Nelaikau to talentu, greičiau praktikos, noro ir pastangų rezultatu.

Niekada negalvojai pradėti kurti "YouTube" tinkle?

Tai yra mano 2018 - ųjų metų tikslas! Tikiuosi rasti laiko savarankiškai išmokti vaizdo įrašų ypatybių ir pagaliau sukurti savo pirma makiažo tutorial’ą.

✨💖✨ seek magic every day 💞 Brows: @anastasiabeverlyhills dipbrowpomade in 'mediumbrown' lashes: @pro_doll_beauty Eyeshadows: @nyxcosmetics #nyxultimatepalette Glitters: ✨✨ @pinkyrosecosmetics #hypnotize palette Lips: @nyxcosmetics #nudepink x #natural #anastasiabeverlyhills #nyxcosmetics #nyx #pinkyrose #pinkyrosecosmetics

A post shared by Monika Falyork ✨🐇✨ (@powerpuffmoniq) on Nov 19, 2017 at 6:32am PST

Kiek laiko ir pastangų įdedi į savo asmeninę paskyrą "Instagram" tinkle?

Įkelti nuotrauką užima vieną minutę, o tai, kas vyksta prieš tai - labai ilgas procesas. Visų pirma, reikia sugalvoti įvaizdį, vėliau jį realizuoti, gražiai nufotografuoti ir paredaguoti. Kad ir kiek man laiko tai suryja, aš tuo užsiimti labai mėgstu ir vadinu tai hobiu.

Į ką pati labiausiai atkreipi dėmesį besilankydama kitų žmonių paskyrose?

Svarbu yra žmogaus aktyvumas ir jo keliamas turinys. Šiuo metu daugiausiai seku makiažo, kelionių bei fotografijos puslapius.

♡ H a p p y p l a c e ♡

A post shared by Monika Falyork ✨🐇✨ (@powerpuffmoniq) on Feb 3, 2018 at 9:08am PST

Į kokius žmones lygiuojiesi, kas yra tavo didžiausias autoritetas?

Nesilygiuoju i nieką, manau, kad tai neigiamas ir prie nieko gero neprivedantis dalykas, bet semiuosi inspiracijos iš MimiChoy (Instagram - @mimles). Ji yra nuostabi ir aš labai žaviuosi jos talentu.

Iš nuotraukų galime pastebėti, jog esi kelionių mylėtoja. Kiek šalių esi aplankiusi ir kuri iš jų tavo favoritė?

Esu aplankiusi daugiau nei 20 šalių, ryškiausią įspūdį man paliko Portugalija, kurios sostine Lisabona kupina spalvingų gatvelių ir muzikos, sklindančios iš visu kampu! Tai išties pakerėjo mano širdį. Taip pat neatsisakyčiau vėl sugrįžti į žaviai chaotišką Niujorką ir dinamišką Los Andželą.

Shining ❄️✨

A post shared by Monika Falyork ✨🐇✨ (@powerpuffmoniq) on Dec 22, 2017 at 10:05am PST

Kokia mergina esi išjungusi telefoną bei nusivaliusi makiažo dėka sukurtą įvaizdį?

Čia mane prigavote! Po visų darbu ir mokslų mėgstu prisivalgyti skanėstų, šokti į lovą ir žiūrėti keletą serialų epizodų iš eilės.

Is wearing makeup a sign of insecurity or a form of art? ✨ Eyebrow on point @anastasiabeverlyhills @norvina #anastasiabeverlyhills Eyeliner @nyxcosmetics Eyeshadows @anastasiabeverlyhills #modernrenaissancepalette @nablacosmetics #singleeyeshadow * #makeup #halfmakeup #feature_my_stuff #crazymakeups Inspired by @nikkietutorials

A post shared by Monika Falyork ✨🐇✨ (@powerpuffmoniq) on Nov 4, 2017 at 10:06am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis