Grožio revoliucija: nepatikėsi, kokia keista priemone yra gydomi spuogai (APKLAUSA)

Ko tik merginos nesugalvoja norėdamos atsikratyti įkyruolių spuogų... Vis dėlto mažai kas žino, jog geriausią vaistą nuo aknės galima rasti... vaisių pintinėje.

Daugelio mėgstamo vaisiaus banano efektyvumas odos grožiui žinomas jau senokai, tačiau garsi blogerė Habiba, Instagrame turinti daugybę sekėjų, sako, jog bananas - pati tinkamiausia priemonė ne tik puoselėti odos spindesį, bet ir atsikratyti įkyrių spuogų!

Nors klinikinių tyrimų metu banano žievės efektyvumas aknės gydymui nebuvo įrodytas, blogerė teigia, jog banano žievė jos aknės būklę pagerina vos per naktį. Anot grožio meistrės, banano žievelė turi ypatingų antiuždegiminių bei antioksidacinių savybių, todėl labai greitai veikia spuogą ir paspartina jo gijimą.

O keisčiausia, jog didžiausią poveikį aknės gydymui blogerė pastebi tuomet, kai naudoja... kiek papuvusį bananą! Anot blogerės, vertėtų atpjauti kvadratinį banano gabaliuką kartu su žievele ir gerai įtrinti aknės pažeistą odą. Tuomet bent pusvalandį palaikyti banano kvadratėlius ant veido ir vėliau nuimti. Jei norima dar stipresnio efekto, vertėtų nenuplauti banano likučių prieš einant miegoti ir palaikyti masę ant veido per naktį.

Kaip tiksliai atlikti procedūrą su bananu, pamatyk ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis