Norinčioms idealiai atrodančio veido: kokį efektą kuria skirtingi makiažo pagrindai?

Kartais merginos nori atrodyti kuo natūraliau, o kartais - nudailinti veidą it lėlytės. Kad sukurtum norimą makiažą, vertėtų žinoti, kuo skiriasi dažniausiai naudojami makiažų pagrindai ir pudros.

1. BESPALVĖ BIRI PUDRA (translucent setting powder)

Ši pudra skirta makiažui užfiksuoti ir sukurti matinės odos efektui. Kadangi tokia pudra yra bespalvė, atlikto veido makiažo ji nesugadins, priešingai - padės jam išlikti nepriekaištingu kuo ilgiau.

2. RYŽIŲ PUDRA

Ryžių pudra nėra labai populiari, tačiau grožio prekių parduotuvėse gali aptikti ir tokią. Ši pudra taip pat skirta makiažo fiksavimui ir blizgesio kontrolei. Ypatumas - yra natūralesnė, todėl tinka ir jautresnei odai.

3. KOMPAKTINĖ PUDRA

Kompaktinė pudra būna įvairių atspalvių, ją reikėtų naudoti po to, kai veidą padengi makiažo pagrindu. Tamsesne tokio tipo pudra, gali akcentuoti skruostikaulius, šviesesne - iškiliausias veido vietas. Kompaktinė pudra sutvirtins makiažą ir neleis veidui blizgėti.

Makiažo priemonės
Makiažo priemonės
Shutterstock nuotr.

4. BB KREMAS

Tai tarsi lengvesnis makiažo pagrindo variantas. Pigmentinis BB kremas drėkina ir maitina odą, suvienodina jos atspalvį. Tačiau tokios intensyvios maskuotės kaip skystu ar kompaktiniu makiažo pagrindu neišgausi.

5. CC KREMAS

CC kremas mažai skiriasi nuo BB. Jis taip pat suvienodina odos atspalvį, drėkina veidą, o kartu padeda panaikinti papilkėjimus ir raudonį. Galima sakyti, kad už BB jis yra efektyvesnis. Bet atmink - šis kremas turi mažiau pigmento nei BB.

6. SKYSTAS MAKIAŽO PAGRINDAS

Tai bene dažniausiai naudojamas makiažo pagrindas. Jis suteikia veidui norimo atspalvio, maskuoja raudonį, pigmentines dėmeles ir trūkumus - kuria idealesnės odos efektą. Skysti makiažo pagrindai būna praturtinti, pavyzdžiui, saugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio, turi SPF filtrą, suteikia odai matinį efektą.

7. KREMINIS (PUTŲ KONSISTENCIJOS) MAKIAŽO PAGRINDAS

Lengvas kreminis makiažo pagrindas (primena tirštesnes putas) veidui suteikia tarsi satino efektą. Oda įgauną tolygią spalvą, atrodo gaivi ir sveikai spindi.

8. KOMPAKTINIS MAKIAŽO PAGRINDAS

Kompaktinis makiažo pagrindas kuria vieną intensyviausių veido maskuočių. Jis itin tinka toms, kurios nori paslėpti ryškesnius odos trūkumus, tačiau šiuo pagrindu padengtas veidas kažin ar atrodys labai natūraliai. Tinkamiausias tuomet, kai reikia maksimaliai koreguoti veido odą.

9. PIEŠTUKINIS MAKIAŽO PAGRINDAS

Toks makiažo pagrindas būna lazdelės ar storo pieštuko dėžutėje. Jis suteikia ekstremalią veido maskuotę, dažniausiai naudojamas tam tikrų odos lopinėlių korekcijai: spuogeliams, išsiplėtusiems kapiliarams, veido dėmelėms ir t.t.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis