Turi pamiršti maudymąsi duše rytais ir tam yra be galo svarbi priežastis

Maudymasis duše ar vonioje rytais ar vakare yra kiekvienos merginos pasirinkimas. Naktinėti dievinančios dažniausiai į dušą kulniuoja rytais, o pavyzdingosios, trokštančios rytais pasilikti daugiau laiko gardiems pusryčiams, maudosi vakare.

Rodosi, nėra jokio skirtumo, kada maudysiesi - ryte ar vakare? JAV Kalifornijos universiteto tyrėjai turi kitą nuomonę. Mėnesį laiko tyrę 40 žmonių grupę, kuri buvo padalinta į dvi dalis - vieni maudėsi rytais, kiti vakarais, mokslininkai norėjo išsiaiškinti, kokį poveikį sveikatai turi skirtingas maudymosi duše laikas.

Sveikatos specialistų komanda, kurią sudarė patyrę dermatologai bei alergologai, orientavosi į plaukų, veido bei kūno odos sveikatą, po mėnesio trukusio eksperimento pateikė griežtą išvadą, jog maudytis privalu vakare. Dermatologų teigimu, praleidus vakarines maudynes yra atveriami keliai odos alergijoms, nes dienos metu kūnas šunta nepriklausomai nuo fizinio aktyvumo. Net jei mažai judi ir nesportuoji, nevertėtų praleisti maudymosi vakare, mat vakarinės maudynės užtikrina, jog tavo oda nakties metu bus švari ir nesiterš.

Dermatologai įspėja, jog ypatingai dėmesį į maudynių laiką reikėtų atkreipti ateinant pavasariui, mat pavasario metu padaugėja žiedadulkių, kurios turi tendenciją nusėti kūną ir taip gali sukelti alergijas, nuo įprasto kosulio iki dusimo. Tad šiltuoju metu sezonu privalu kūną prausti vakare ir pasistengti visuomet naudoti kempinę, kuri nuo kūno pašalina nešvarumus, o kartu ir alergiją galinčias sukelti žiedadulkes.

Geros žinios toms, kurios trokšta išsaugoti plaukų sveikatą bei juos pagražinti - norėdamos tai padaryti, jos privalo po dušu praustis vakare, mat tokiu būdu plaukai išliks vešlesni bei greičiau augs. Mokslininkai šį teiginį tvirtina tuo, jog išplovus galvą vakare suintensyvėja kraujotaka galvos srityje, o tai skatina plaukų augimą. Nors miegant žmogaus smegenys ilsisi, organizmas dirba - kaip kitaip paaiškinsite faktą, jog miegant sudega daugiau kalorijų nei dienos metu stebint televizorių? Miego metu kūnas naudoja energiją, kad atstatytų jėgas, todėl vyksta intensyvus procesas, kurio viena iš dalių taip pat yra suaktyvinta kraujotaka galvos srityje.

Vadinasi, nori sveikesnės odos, ilgesnių, stipresnių plaukų ir jokio čiaudulio, maudykis tik vakare. O ir užmigsi kur kas greičiau, mat maudymasis po karštu vandeniu ramina bei mažina stresą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis