Nuostabius plaukus turinti klaipėdietė Viktorija: „Pakeitusi vieną plaukų priežiūros ypatybę išvydau plaukus sparčiai augant“ (FOTO)

Norinčios užsiauginti ilgus plaukus dvejoja – reguliariai apsilankyti pas kirpėją ir pakirpti plaukų galiukus ar palikti plaukus natūraliai augti. Klaipėdietė Viktorija Juzelėnaitė, turinti gražius, spindinčius, ilgus plaukus teigia, jog jos plaukų grožio paslaptis – ne toks dažnas plaukų galiukų kirpimas kaip kadaise.

Būtent tai lėmė, jog šiuo metu grožio sferoje besisukanti Viktorija gali džiaugtis nuostabiais riešutų atspalvio ilgais plaukais, kurie sulaukia nemažai pagyrų. Tiesa, ne visada ilgi plaukai – puošmena, kuri džiugina. Viktorija yra patyrusi ir net kiek komiškų situacijų, kurios nutinka daugeliui ilgaplaukių, bet apie viską – interviu.

Grožio sfera tau artima, esi vizažo specialistė. Trumpai papasakok, kaip įsiliejai į grožio sferą, kas tave paskatino susidomėti makiažu, jo tendencijomis?

Makiažu domiuosi jau gana seniai. Anksčiau eksperimentuodavau ir makiažą atlikdavau pati sau. Vis dėlto greitai pažįstamos, draugės pradėjo prašyti atlikti makiažą fotosesijoms ar šventėms, tuomet ir supratau, kad reikia mokytis makiažo paslapčių pas profesionalus. Man asmeniškai visuomet teigiamas pavyzdys buvo Alina Guess, todėl pasirinkau būtent jos makiažo akademiją. Šiuo metu makiažo atlikimas man yra geriausias būdas atsipalaiduoti, pamiršti rūpesčius.

Oficialų Viktorijos makiažo puslapį rasi paspaudusi nuorodą ČIA.

Turi išpuoselėtus, gražus, ilgus plaukus. Kiek metų juos augini bei puoselėji iki dabartinio rezultato?

Iš tiesų, tiksliai nepasakysiu. Plaukus reguliariai pakirpdavau. Mano plaukai irgi spyriojosi, buvo metas, kai buvo beveik visiškai nustoję augti...

Įvardink pagrindines plaukų priežiūros priemones, kurias naudoji.

Naudoju plaukų šampūną iš garsiosios Kardashian kosmetikos linijos, plaukų kondicionierių iš CHI, kuris puikiai pamaitina plaukus, pagerina jų struktūrą. Maždaug kas tris kartus plaudama galvą naudoju ir plaukų kaukę, kuri padeda išsaugoti plaukų spalvą. Taip pat naudoju plaukų aliejų, irgi iš CHI linijos. Be to, niekada nenaudoju džiovintuvo, o plaukus plaunu vakare, tad leidžiu jiems natūraliai išdžiūti.

Kiek matyti, plaukus ryškini plaukų dažais. Yra nemažai teigiančių, jog ilgų plaukų neįmanoma užsiauginti juos dažant. Ar dažytus plaukus kaip nors specialiai prižiūri, jog jie greičiau augtų, išliktų žvilgūs?

Manau, jei turi gerą kirpėją kuri pažįsta tavo plaukus ir juos tinkamai prižiūri, viskas yra įmanoma. Mano paslaptis – plaukų aliejus, kuris apsaugo plaukus nuo sausėjimo, lūžinėjimo, skilinėjimo.

Viktorija Juzelėnaitė
Viktorija Juzelėnaitė
Asmeninio albumo nuotr.

Ar sulauki komentarų (pagyrų, susižavėjimo šūksnių, nuostabos ir t..t) gatvėje dėl ilgų plaukų?

Neslėpsiu, pagyrų tikrai sulaukiu ir einant gatvėje, ir kitose vietose. Visuomet nusišypsau ir padėkoju, man toks dėmesys yra malonus. Vis dėlto esu jau įpratusi prie dėmesio plaukams.

Daugelis mano, jog ilgus plaukus prižiūrėti sudėtingiau nei trumpus. Ar nesusiduri su sunkumais, diskomfortu, ypač atliekant makiažus, ar plaukai netrukdo darbui?

Taip, jie tikrai neretai trukdo, maišosi. Kadangi visada plaukus paleidžiu, jie savo ruožtu kliūva už įvairiausių drabužių sagų, užtrauktukų ir panašiai. Viešose vietose, kur daugiau žmonių, būna atvejų, kai man juos dažnai prispaudžia. Kadaise esu net praeinančiam žmogui į striukę įsipainiojusi su plaukais. Gerai, kad viskas gerai baigėsi (šypsosi). Na, o dirbant, kuomet tenka pasilenkti prie klientės, šią problemą išsprendžia plaukų surišimas plaukų gumele.

Kokie būtų tavo pagrindiniai patarimai, norinčioms užsiauginti ilgus plaukus?

Visoms merginoms patarčiau susilaikyti nuo galiukų kirpimo, kai tik jie kiek išsišakoję, nes kiek užauginsite, tiek ir nukirpsite. Anksčiau tą darydavau ir aš, todėl tikrai neturėjau tokių ilgų plaukų, kaip šiuo metu. Verčiau tinkamai prižiūrėkite plaukus, maitinkite plaukų struktūrą atitinkančiomis kaukėmis ir plaukų aliejais. Taip paskatinsite jų augimą, suteiksite blizgesio, plaukai taps švelnesni.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis