5 programėlės, kurios padės tau atrasti motyvaciją sportui

Jei ketini pirkti sporto klubo abonementą, duosime tau penkias puikias priežastis, kodėl neverta švaistyti pinigų. Populiariausios nemokamos sporto programėlės, naudojamos merginų visame pasaulyje, suteiks tau puikią treniruotę jaukioje namų aplinkoje.

1. „Total Couch to 5K“

Kam reikalinga bėgiojimo draugė, jei gali turėti asmeninį trenerį kišenėje? Su šia programėle turėsi savo devynių savaičių bėgiojimo planą. Bėgant programėlė taip pat sudarys maršruto žemėlapius, fiksuos tavo pažangą, laiką ir sudegintas kalorijas, o ausinėje bėgdama girdėsi patarimus ir paskatinimus balsu!

2. „7 Minute Workout“

Kadangi pagrindinė priežastis, kodėl nesportuojame, yra laiko arba finansų trūkumas, čia šie pasiteisinimai negalioja. Nemokamoje programėlėje rasi skirtingas vos 7 minutes trunkančias intensyvias treniruotes. Pratimams naudojamas tik kūno svoris ir kėdė, tad neprireiks jokio papildomo sporto inventoriaus. Be to, kiekvienas pratimas parodytas piešinėliais, taip pat rašomi pakartojimai, tiksi laikas, o nepatikusį pratimą gali pakeisti į naują vos vienu paspaudimu.

3. „Tabata FREE“

Tabata pratimai dabar labai populiarūs. Keturių minučių treniruotė efektyvi tiek, kaip greitai atlieki pratimus. Tam, kad įvaldytum šį metodą, turi išmokti puikiai jausti laiką. Atlikusi laiku aštuonis pratimų ratus gausi 10 sekundžių poilsio, o laiką skaičiuos „Tabata FREE“ laikmatis, kuris nusidažo kitomis spalvomis per pratimų ir poilsio ratus.

4. „Yoga-pedia“

Jei negali sau leisti nueti į jogos studiją arba baiminiesi teisiančių žvilgsnių per pirmas treniruotes, tave išgelbėti gali ši programėlė, siūlanti daugiau nei 100 jogos pozų ir mundrų (rankų gestai, atkeliavę iš budizmo ir induizmo, galintys teigiamai paveikti pasąmonės klodus). Visi judesiai yra paaiškinti ir papildyti pozų nuotraukomis, be to, gali klausyti kasdienių audiopamokų „dienos poza“. Jei joga užsiimi pirmą kartą, tau padės „surask pozą“ paslauga, kurioje pozos bus atrinktos pagal poreikius. Pavyzdžiui, tos, kurios didina energiją ar padeda numesti svorio.

5. „Six Week Training“

Ši nemokama programėlė buvo įvertinta penkiomis žvaigždutėmis šimtus kartų. Pats metas su ja susipažinti ir tau. Viskas, ką parsisiuntus reikia padaryti, tai pasirinkti iššūkį, atlikti testą ir pradėti pagal tavo bruožus pritaikytą fitneso programą. Kad būtų lengviau laikytis režimo, programėlė tau siųs priminimus, fiksuos rezultatus ir skatins mušti naujus rekordus. Po dviejų, keturių arba penkių savaičių gali atlikti periodinį pažangos testą, kad įsitikintum, ar treniruojiesi tinkamai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis