Išaugink sveikesnius plaukus laikydamasi šių 4 žingnsių

Tik pakerpi plaukų galiukus ir vėl tenka kulniuoti į kirpyklą? Plaukai sausi, praradę žvilgesį, plaukų galiukai - išsišakoję? Būtina įsidemėti šias keturias plaukų priežiūros taisykles ir jomis vadovautis.

Stimuliuokite savo galvos odą karšto aliejaus masažu

Vienas geriausių natūralių plaukų augimo skatinimo būdų – stimuliuoti savo galvos odą masažais. Tai padaryti padės minkštas šerių šepetys. Patikėk, ši patarimas išties veiksmingas.

Vynuogių sėklų masažas

Jeigu nori, kad tavo plaukai augtų greičiau, tau padės dar viena natūrali priemonė. Tiesiog du ar tris kartus per savaitę prieš naktį įmasažuok vynuogių sėklų aliejų – tai leis džiaugtis ilgesniais ir storesniais plaukais.

Vynuogės
Vynuogės
Shutterstock nuotr.

Įtrink į plaukus kiaušinių baltymus

Jeigu nori stipresnių ir stipresnių plaukų, išbandyk kiaušinio baltymą. Tai puikus baltymų šaltinis, kuris būtinas, kad plaukai augtų greičiau. Be to, ši priemonė pasižymi gydomosiomis savybėmis, taip pat ji garsėja gebėjimu atkurti plaukų švelnumą ir žvilgesį!

Plaukus šukuok rūpestingai

Nepamiršk, kad plaukus reikia šukuoti atsargiai. Pradėk juos šukuoti nuo plaukų galiukų, pamažu kildama viršun. Taip šukuoti patartina, nes plaukų galiukai linkę labiausiai veltis, todėl rizikuoji juos dar labiau suvelti šukuodama plaukus nuo viršaus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis