8 žvaigždės, kurios be makiažo atrodo kaip mergaitės

Daugelis teigia, jog makiažas pabrėžia dailiausius merginų veido bruožus. Tačiau kai kurioms itin jauno amžiaus merginoms daugybės sluoksnių makiažo tikrai nereikia...

Yra žvaigždžių, kurias makiažas net kiek pasendina. Ypač - ryškus ir moteriškas. Atrinkome aštuonias jaunąsias žvaigždes, kurias makiažas padaro kur kas vyresnėmis. Ar tinka - spręsti tau, tačiau mes manome, jog be makiažo jos kur kas žavesnės...

Pareikšk savo nuomonę komentare!

Aktorė Lucy Hale su makiažu:

Aktorė Lucy Hale be makiažo:

Dawg dayz

A photo posted by Lucy Hale (@lucyhale) on Jun 25, 2016 at 7:37am PDT

Atlikėja Demi Lovato su makiažu:

Follow me on snap 👻: theddlovato

A photo posted by Demi Lovato (@ddlovato) on Jun 28, 2016 at 10:52am PDT

Atlikėja Demi Lovato be makiažo:

Sun kissed ☀️ www.devonnebydemi.com #natural #freckles #nomakeup #DevonneByDemi

A photo posted by Demi Lovato (@ddlovato) on Apr 19, 2016 at 3:12pm PDT

Aktorė Vanessa Hudgens su makiažu:

Whatchu lookin' at?

A photo posted by Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) on Jun 27, 2016 at 3:19pm PDT

Vanessa be makiažo:

Braided mornings

A photo posted by Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) on May 21, 2016 at 8:09pm PDT

Manekenė Hailey Baldwin su makiažu:

AirPlay 🤔

A photo posted by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on Jun 24, 2016 at 8:07am PDT

Realybės šou žvaigždė Kylie Jenner su makiažu:

👅

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on Jul 14, 2016 at 11:35am PDT

Kylie Jenner be makiažo:

😴

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on Mar 24, 2016 at 12:43am PDT

Manekenė Gigi Hadid su makiažu:

glam files / @patrickta @jennifer_yepez @nailsbymarysoul

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on Jun 30, 2016 at 4:07pm PDT

Gigi be makiažo:

kisses x 19m = thank you for everything xx

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on Jun 16, 2016 at 2:16am PDT

Aktorė Ariel Winter su makiažu:

Bite me babe you make me love the pain ❌

A photo posted by Ariel Winter (@arielwinter) on Jun 3, 2016 at 12:16pm PDT

Ariel Winter be makiažo:

Back to black 💋

A photo posted by Ariel Winter (@arielwinter) on Jul 7, 2016 at 4:35pm PDT

Modelis Kaia Gerber su makiažu:

monday monday monday

A photo posted by Kaia Gerber (@kaiagerber) on Apr 4, 2016 at 8:01am PDT

Modelis Kaia Gerber be makiažo:

where you @ friday

A photo posted by Kaia Gerber (@kaiagerber) on May 16, 2016 at 2:48pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis