Tai daro daugelis merginų ir negailestingai pakenkia savo plaukams

Norint išauginti stiprius ir ilgus plaukus, tereikia žinoti keletą pagrindinių paslapčių. Deja, dauguma merginų jų nežino arba paprasčiausiai nepaiso. Ar žinojai, kad dietos negailestingai alina ne vien organizmą, bet ir plaukus? O štai kuodukus ir žemas arklio uodegelės turėtum pamiršti...

Plaukus į arklio uodegą riškis aukštai.

Šis paprastas žingsnis padės išlaikyti sruogų vientisumą, o tai reiškia, kad jie ir toliau augs stiprūs ir nepažeisti. Jei riši plaukus į žemą arklio uodegėlę ar kuoduką, jie neišliks stiprūs. Tokia šukuosena gali pasimėgauti retais atvejais. Verčiau plaukus palik palaidus arba sukelk itin aukštai.

Plaukus po trinkimo perskalauk vėsiu vandeniu.

Itin karštas vanduo kenkia ne tik odai – jis žaloja ir plaukus. Plaukus trink drungnu vandeniu, o pabaigoje perskalauk šaltu vandeniu – kiekvienas plaukas taps glotnesnis, tad visi plaukai bus stipresni, lengviau pasidarysi norimą šukuoseną.

Jokių „gilaus organizmo valymo“ procedūrų

Dietų bendrovės bando mus įtikinti, kad „organizmo valymas“ yra tikras išsigelbėjimas, galintis pakeisti mūsų gyvenimą, bet plaukų stilistai primygtinai nerekomenduoja imtis tokių drastiškų priemonių. „Visi šie organizmo valymai labai kenkia plaukams, nes organizmas netenka jiems reikalingų maistinių medžiagų“, – įspėja jie.

Atkreipk dėmesį, kaip į naują plaukų priežiūros priemonę reaguoja galvos oda.

Dažniausiai, jei po naujos priemonės plaukai gražiai atrodo, žvilga, mes padarome išvadą, kad priemonė mums tinka. Bet plaukų stilistai rekomenduoja atkreipti dėmesį ir į galvos odą (bei į savo pojūčius). Tai, kokį poveikį priemonė turi odai, iš esmės nesiskiria nuo poveikio plaukams. Jei po naujo šampūno plaukai atrodo gražiai, bet galvos oda suerzinta, ją niežti, reiškia, šampūnas tau netinka.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis