Caros Delevingne grožio nesėkmė: manekenė paseno 10 metų (FOTO)

„Meškėno akys“, - taip dažnai ironiškai atsiliepiama apie itin ryškų, dūminį akių makiažą. Makiažo specialistai puikiai žino, jog persistengus toks akių makiažas gali atrodyti ne viliojančiai, o atstumiančiai.

Kažin, ką manė garsios manekenės Caros Delevingne makiažo meistras, kai grimavo Carą filmo Savižudžių būrys premjerai Niujorke.

Atlikėjai buvo pritaikytas retro merginos įvaizdis - ryškiai raudonos lūpos, blizgios aprangos detalės ir švelniai banguoti plaukai. Deja, daugelio premjeros nuotraukas stebėjusių teigimu, su Carai atliktu makiažu buvo kiek persistengta.

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Juk Carai - vos dvidešimt ketveri, tačiau toks makiažas ją pasendino bent dešimčia metų. Regis, Carai makiažą atlikęs vizažistas ar vizažistė pamiršo auksinę saiko taisyklę. Kita vertus, gal toks ir buvo makiažo guru sumanymas - atkreipti į Carą visų dėmesį?

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Ko jau ko, bet dėmesio Carai pakanka ir be ryškaus makiažo. Dažniausiai vengianti akį rėžiančio makiažo, o laisvalaikiu nenaudojanti nė lašelio kosmetikos, Cara tą vakarą iš tiesų nustebino įvaizdžiu.

Nepaisant to, jog daugelis peikė neva nepavykusį Caros akių makiažą, ji ir vėl žibėjo elegancija bei rafinuotumu. Ar kas galėtų pasiginčyti?

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis