Plaukų formavimo priemonių gidas: pasidaryk šukuoseną, kuri visus pakerės (FOTO)

Kartais tereikia vos trupučio pastangų, ir tavo pasišiaušę karčiai gali virsti pavydėtina šukuosena. Ypač jei po ranka turi sėkmingai pasirinktus plaukų formavimo įrankius. Kaip nepasiklysti jų gausybėje? Ogi tiksliai žinant, kokio rezultato sieki!

APSAUGOK! Kad ir kurį karštąjį formavimo prietaisą pasirinksi, atmink, kad dažnas plaukų formavimas karščiu juos sausina, ilgainiui plaukų galiukai gali pradėti skilinėti, o plaukai – silpnėti. Todėl būtinai prieš formuodama šukuoseną naudok nuo karščio saugančias priemones. Pienelis ar kremas geriausiai tiks storiems šiurkštiems plaukams, o plonų silpnų plaukų savininkėms patariama rinktis nuo karščio saugantį aliejų ar purškiamą priemonę.

Karščio atmintinė:

- niekada nesirink didžiausios prietaiso temperatūros;
- formuok tik visiškai sausus plaukus;
- visuomet mūvėk specialias nuo karščio apsaugančias pirštines;
- naudok priemones, apsaugančias nuo karščio poveikio;
- niekuomet nepalik įjungtų elektros prietaisų be priežiūros;
- visuomet leisk prietaisams visiškai atvėsti;
- karščiu plaukus formuok ne dažniau nei kartą per savaitę, dar geriau – tik išskirtinėmis progomis.

Tiesintuvas

Iš pažiūros vos vieną funkciją atliekantis plaukų tiesintuvas – bene universaliausias plaukų formavimo įrankis. Juo plaukus galima ištiesinti, subanguoti, sugarbanoti ir suteikti įvairiausią formą! Brauksi per plaukus paprastai – jie bus tiesūs, traukdama tiesintuvą žemyn suksi – plaukai susigarbanos glotniomis garbanomis. Garsiausi plaukų stilistai tvirtina, kad jokiu kitu prietaisu tokių glotnių garbanų, kokias gali išgauti tiesintuvu, nesukursi. Telieka eksperimentuoti ir kaskart tiesintuvu „išrasti“ ką nors naujo!

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on Mar 8, 2016 at 11:47am PST

Garbanojimo žnyplės

Įrankis, kuriam nereikia ilgų pristatymų ir instrukcijų. Kuo didesnis žnyplių skersmuo, tuo didesnės apimties garbanas jomis galėsi sukurti. Prieš garbanodama suskirstyk plaukus į 4–6 dalis, visuomet pradėk nuo plaukų, esančių prie kaklo, ir po truputį kilk į viršų, kol pasieksi viršugalvį. Nori, kad garbanos laikytųsi ypač ilgai? Prieš iššukuodama leisk joms visiškai atvėsti.

This means we had good lighting.. Right ladies?? 😂

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on Dec 11, 2015 at 9:53pm PST

Kūginės žnyplės

Morkos formą primenančiomis žnyplėmis galėsi itin gretai suformuoti šiuolaikiškai atrodančias garbanas. Pasirinkusi žemesnę temperatūrą ir sruogą formuodama vos keletą sekundžių sukursi lengvas bangas, o įjungusi karštesnį režimą pasieksi tamprių garbanų efektą. Nori nerūpestingos šukuosenos? Garbanodama kiekvienos sruogos galiuką palik tiesų.

Gofravimo žnyplės

Pagrindinė šių žnyplių paskirtis – sugofruoti aplink viršugalvį esančias sruogas prie šaknų ir taip sukurti didelės apimties šukuosenas. Tačiau prie tam tikro įvaizdžio tinka ir smulkiai šiomis žnyplėmis sugarbanoti plaukai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis