Keira Knightley pripažino: ją buvo ištikusi viena didžiausių grožio nelaimių (FOTO)

Kuokštais slenkantys plaukai - baisiausias kiekvienos merginos košmaras. Plaukų slinkimas vargina daugelį merginų, tačiau kai ant galvos belieka keli plaukeliai, tuomet apima tikrų tikriausia baimė.

Būtent taip nutiko garsiai aktorei Keirai Knightley (31 m.), kuri vienu metu priversta dėvėti perukus, mat paprasčiausiai nebegalėjo su savaisiais plaukais pasirodyti viešumoje.

„Vardan vaidmenų kine aš dažiau plaukus visomis įmanomomis spalvomis: buvau ir blondinė, ir juodaplaukė, ir šatenė“, - pasakoja Keira. Būtent plaukų dažymas skirtingomis spalvomis jos plaukus taip nualino, jog šie pradėjo kristi išprotėjusiu tempu. „Jie slinko kuokštais! Atsikėlusi ryte ant pagalvės rasdavau daugybę plaukų kuokštelių, todėl buvau nejuokais išsigandusi“, - atviravo aktorė.

Pastaruosius penkerius metus Keirą viešuose renginiuose gelbėjo perukai, mat savų plaukų ji beveik nebeturėjo. Pasitenkinimas savo plaukais sugrįžo tik pagimdžius dukrelę - po gimdymo Keiros plaukai tapo kur kas tankesni ir storesni. Kaip bebūtų, penkerius metus ji išleido daugybę pinigų ant brangių perukų ir plaukų priežiūros priemonių, skatinančių augimą.

Keira skleidžia žinią visoms jaunoms merginoms ir ragina pernelyg dažnai neeksperimentuoti su savo plaukų spalva. Žinoma, Keira tam turėjo pretekstą - vaidmenis, kurie jai uždirbdavo milijonus, tačiau natūralios išvaizdos taip lengvai nesusigrąžinsi.

O štai ir įsimintiniausi Keiros įvaizdžiai. Kaip manai, kurioje iš nuotraukų ji dėvi peruką, o kurioje - ne?

Keira Knightley
Keira Knightley
Vida Press

Keira Knightley
Keira Knightley
Vida Press

Keira Knightley
Keira Knightley
Vida Press

Keira Knightley
Keira Knightley
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis