Atlikusi šiuos savaitgalio grožio ritualus jausiesi kur kas gaivesnė ir dailesnė

Nors vasara jau eina į pabaigą, vitaminais praturtintų uogų dar tikrai gali atrasti. Valgyk uogų iki soties – ne tik skanu, bet ir naudinga tavo odai, nagams, plaukams ir net nervų sistemai! Štai trys naminiai grožio receptai, kurių pagrindinis ingredientas - visagalė uoga.

Vyšnios

Tamsios prisirpusios vyšnios gali pasigirti turinčios net penkis kartus daugiau melatonino (medžiagos, kuri sunormalizuoja miegą, padeda valdyti stresą ir pakelia nuotaiką) nei dauguma kitų uogų. Vyšnios padeda išsaugoti odos drėgmę, ilgainiui padeda suvienodinti odos toną, o jose esantys vitaminai A, B, C, D – tiesiog nepakeičiami sveikai odai, nagams ir plaukams išsaugoti.

Išbandyk! Vyšnių veido šveitiklis

Tau reikės:

šviežių vyšnių be kauliuko;
rudojo cukraus (poros šaukštelių);
medaus (šaukštelio);
natūralaus jogurto (3 šaukštų).

Vyšnios
Vyšnios
Shutterstock nuotr.

Vyšnias sutrink ir sumaišyk visus ingredientus. Atsargiai tepk ant švaraus veido ir šveisk sukamaisiais judesiais. Nuplauk odą šiltu vandeniu ir patepk mėgstamiausiu veido kremu.

Mėlynės

Šios miškų brangenybės ne tik saugo nuo uždegimų, rūpinasi akių sveikata, bet ir stiprina imunitetą. O tai pat atgaivina saulės nualintą odą. Nors dažo lūpas ir dantis, bet be mėlynių vasara tiesiog neįsivaizduojama! O kai jau prisivalgysi šių uogų, išbandyk ir mėlynių veido kaukę.

Mėlynės
Mėlynės
Shutterstock nuotr.

Tau reikės:

šaukšto šviežių mėlynių;
šaukšto avižų;
šaukštelio medaus.

Viskas labai paprasta: tiesiog sumaišyk ingredientus (prieš tai avižas gali sumalti trintuvu) užtepk ant veido, ir palik 15 minučių. Nuplauk šiltu vandeniu. Po šios kaukės oda turėtų tapti skaistesnė.

Avietės

Ar pameni filmą „Amelija iš Monmartro“? Kino klasika tapo scena, kurioje Amelija valgo avietes, užmautas jai ant pirštų galiukų. Taip ir užsimanai šios ypatingos uogos! Ir gerai – valgant šviežias avietes organizmas efektyviau kovoja su pavojingais UV spinduliais (tačiau tai nereiškia, kad gali nebenaudoti kremo nuo saulės!), didėja odos elastingumas, teigiamai veikiama aknės pažeista oda. Turi šviežių aviečių? Metas puoselėjančiai naminei kaukei.

Avietės
Avietės
Shutterstock

Tau reikės:

saujelės aviečių;
vieno kiaušinio baltymo.

Kiaušinio baltymą išplak, avietes sutrink ir viską sumaišyk. Tepk ant švaraus veido ir palaikyk 5 minutes. Nuplauk šiltu vandeniu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis