APKLAUSA GATVĖJE: saldžiausias gyvenimo bučinys(VIDEO)

Ar kada susimąstei, koks buvo pats saldžiausias bučinys Tavo gyvenime? Ne? Tuomet akimirkai sustok ir prisimink. Juk taip gera pasinerti į saldžiausias akimirkas, kurias kažkada patyrei!

Na, o mes vieną vasarišką dieną nutarėme pasivaikščioti po Vilniaus miesto gatves ir praeivių paklausinėti to paties. Atsakymų susilaukėm įvairių: linksmų, romantiškų ir ypatingų. Kviečiame pasižiūrėti video ir linkime, kad meilės bangos sklandytų aplink!

Pasirodo bučiniai įdomūs ne tik mums. Bendrovės „Coca-Cola“ užsakymu atlikto reprezentatyvaus tyrimo metu taip pat bandyta išsiaiškinti, kokie bučiniai laikomi saldžiausiais Baltijos šalyse.

Tyrimą atliko bendrovė „Spinter Research“, o rezultatai parodė, kad saldžiausi ir įsimintiniausi bučiniai vyko su mylimaisiais (tai paminėjo 25 proc. lietuvių, 15 proc. latvių, 18 proc. estų). Žmonės, galvodami apie saldžiausią bučinį, dažniausiai nurodo žmogų, su kuriuo bučiavosi bei konkrečią vietą, kurioje pasibučiavo (prie ežero, parke, namuose, automobilyje ir kt). Romantiškas bučinys dažniausiai trunka iki 5 sekundžių (54 proc. Lietuva, 45 proc. Latvija ir 51 proc. Estija).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis