Horoskopas SAVAITGALIUI (09 02 - 09 04)

Mes irgi dar negalime patikėti, jog prasidėjo ruduo. Vis dėlto pirmasis rudens mėnesis dar šiltas, saulėtas ir nuotykingas - o šis savaitgalis pranašauja labai džiugius potyrius!

Avinas. į savaitgalį tau labai reikia harmonijos, meilės ir pritarimo, bet neturėk per didelių vilčių. Tiesiog žinok, kad esi tinkamame kelyje. Sekmadienį gali jaustis kiek nejaukiai reikšdama savo jausmus ir jaustis nesuprasta, taigi, jei esi vieniša, sprendimas žengti pirmąjį žingsnį gali būti ne pats geriausias šiuo metu.

Jautis. Pokyčiai arba kelionė. Į tavo gyvenimą beldžiasi malonios permainos, kurios, tikėtina, įvyks ne namuose. Todėl jei seniai planuoji išvyką į kitą miestą ar atidėlioji kelionės užsakymą, šis savaitgalis - pats tinkamiausias metas tam padaryti.

Dvyniai. Švarink savo aplinką. Puikus metas atsikratyti nereikalingų daiktų, kruopščiai susitvarkyti namus ir iš savo gyvenimo išmesti tai, kas tave vargina ir kuria tau slogią nuotaiką. Todėl padaryk savo sielai „generalinį tvarkymą“ ir pagalvok, kokie žmonės tave verčia jaustis nejaukiai arba elgiasi su tavimi nesąžiningai.

Vėžys. Dabar jautiesi esanti neįveikiama. Nuo dabar tai tikrai bus spėliojimo ir, daugiausiai, pro šalį mėnuo. Šį savaitgalį nusimato linksmybės ir šiek tiek romantikos. Tik nieko per daug nesitikėk - planai iširs, o žmonės tave nuvils – tu gali būti viena iš jų. Kiek įmanoma, plauk pasroviui.

Liūtas. Sakoma, kad kai likimas uždaro duris, jis atveria langą. Būtent taip ir galima apibūdinti tavo savijautą šį savaitgalį. Gali būti, kad sužlugs tavo planai arba kils kivirčas. Tačiau neverta dėl to jaudintis, nes viskas, kas nutiks šiomis dienos, bus tik į naudą. Nebijok permainų!

Mergelė. Žmonės, kuriuos sutiksi per ateinančias dvi savaites, paliks ypatingą žymę tavo gyvenime. Galbūt įsileisi juos į savo širdį, o galbūt susirasi naują gerą draugą. Tik nedaryk klaidos manydama, kad kiekvienas tavo kelyje pasipainiojęs vaikinas yra potencialus kandidatas į tavo vaikino vietą.

Svarstyklės. Būk atidus, kad nepamirštum svarbių dalykų. Po nesėkmių periodo sėkmė ima šypsotis, kartais net gali būti sunku patikėti savo laime. Ypatingai palankios dienos – šis savaitgalis. Merkurijus padeda, Venera šypsosi, ko daugiau norėti. Gyvenime pagaliau įsivyraus darna ir harmonija.

Skorpionas. Savaitgalį Skorpionėms turėtų puikiai sektis meilėje, bet tik jei pati leisi viskam vykti. Visų pirma turi atverti savo glėbį, kad galėtum duoti ir imti. Bet jei tavo rankos bus pilnos skalbinių, artimam žmogui bus sunku tave apkabinti.

Šaulys. Jei manai, jog lengvai išsuksi tysodama lovoje visą savaitgalį, deja, taip nebus. Tavęs laukia promogos ir aktyvus laisvalaikis - gali būti, jog iškeliausi į trumpą kelionę, aplankysi parodą ar kokį nors spektaklį. Tad pasiruošk linksmam laikui.

Ožiaragis. Meilės reikalai ir socialiniai pažadai šios savaitės pradžioje gali lengvai komplikuotis. Delikačios emocijos ir esami izoliacijos jausmai šiuo metu gali būti nesibaigiančia tema. Savaitgalį gali tekti stebėti, kaip mylimi žmonės ir artimi draugai aktyviai vengia naujų planų, viešų renginių ar socialinių įsipareigojimų.

Vandenis. Jau senokai netvarkėte savo kambario? Dabar - puikiausiai šiam darbui tinkančios dienos! Taip pat patartina sulėtinti tempą ir įvertinti žmones jūsų gyvenime, kurie jums kaip nors padėjo. Dovana nėra būtina, bet nuoširdus „ačiū“ bus įvertintas.

Žuvys. Paukščių giesmės suteiks tau laimės. Ir apskritai, skirk laiko dalykams, kurie suteikia tau džiaugsmo. Bendrauk su kūrybingais žmonėmis, skirk laiko kūrybiniams projektams. Lai tavo veikla liejasi laisvai ir atneša laisvę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis