Plaukų atgaivinimo po vasaros planas - tau padės šie metodai

Vasara - išbandymas ne tik mūsų odai bei nagams, bet ir plaukams. Po vasaros išsausėjęs organizmas tiesiog reikalauja vandens, o plaukai šaukiasi drėgmės.

Kai tavo plaukus nualina vasara, įprasto kondicionieriaus jiems atgaivinti nepakaks. Todėl tikrai verta palepinti savo plaukus kauke ar kita gilaus poveikio priemone. Palepink plaukus kaukėmis kur kas dažniau nei tai darai kitu metų sezonu. Pasigamink namines kaukes iš plaukams blizgesio suteikiančių medžiagų - avokado, medaus, banano, grietinės ir t.t.

Įvairiausi karšti prietaisai ir taip pavargusiems tavo plaukams tikrai nepadės, jie gali pažeistus plaukus dar labiau nualinti. Todėl stenkis kaip įmanoma vengti plaukų džiovintuvo, o jei jau negali be jo apsieiti, tai stenkis kaip įmanoma daugiau sugerti vandens rankšluosčiu ir rinkis žemiausią temperatūrą.

Mergina
Mergina
Fotolia nuotr.

Jeigu nori pakirpti plaukų galiukus, paprašyk savo kirpėjos intensyvaus poveikio kondicionieriaus kaukės, kuri sugrąžins jiems drėgmę. Plaukų galiukai vasaros laikotarpiu taip išsausėja, jog jiems reikalinga skubi atstatymo pagalba. Palepink plaukų galiukus įvairiais aliejais, kurie prisotins išsausėjusius galiukus drėgmės.

Gerk daug vandens. Per vasarą išsausėjusiam organizmui būtina atsistatyti, todėl per dieną išgerk bent aštuonias stiklines vandens. Plaukams vanduo taip pat būtinas, mat nepraturtinus organizmo vandeniu plaukai sausėja, skilinėja, tampa ne tokie atsparūs karščiui.

Pamasažuok galvos odą. Pamasažavusi galvą pagreitinsi kraujo cirkuliaciją, todėl plaukai greičiau atsigaus ir pradės žymiai greičiau augti. Masažą gali atlikti tiesiog prieš miegą - keletą minučių švelniais pirštų judesiais pamasažuok viršugalvį.

Naudok švelnesį šampūną. Po vasaros išsausėjusius plaukus skalauk šampūnu, kuris nesausina plaukų. Venk plaukų šampūnų, kurie daro plaukus puresnius - kol plaukai atsigaus, verčiau rinkis labiau drėgmės prisotintą šampūną, kuris suteikia žvilgesio ir spindesio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis