Stulbinančia figūra galinti pasigirti lietuvaitė Eglė: didžiausia merginų klaida - dietų laikymasis (FOTO)

Yra merginų, kurioms vos pagalvojus apie prakaito liejimą sporto salėje šiaušiasi plaukai. Iš Klaipėdos kilusi Eglė Gestautaitė (20 m.) tikrai nėra viena jų. Mergina jau išbandė jėgas fitneso varžybose, tačiau sportinę formą stengiasi palaikyti kasdien.

Pavydėtinomis kūno linijomis galinti pasigirti šviesiaplaukė įsitikinusi - be teisingai išsiugdytų įpročių tinkamų rezultatų nepasieksi. Todėl, Eglės teigimu, svarbiausia yra tinkama mityba bei reguliariai atliekami sporto pratimai.

Egle, papasakok, kaip pradėjai sportuoti. Galbūt kažkas tave įkvėpė?

Visą vaikystę buvau aktyvi, lankiau įvairius šokius, lengvąją atletiką, tačiau pradėti sportuoti sporto salėje paskatino mano vyresniojo brolio sporte pasiekti rezultatai. Galiausiai, noras patobulinti savo kūno formas ir smalsumas lėmė užsiimti fitneso sportu, kuris ir šiandien yra mano gyvenimo dalis.

💪🏼💣☝🏼️🍑#fitgirl #fit #fitness #fitnessaddict #determination #dedication #womenpower #bikini #bikinicompetitor #bikinifitness #fitness #fitnessathlete #bootybootybooty #glutes #sexy #sporty #beauty #gym #gymlife #motivated #motivation #Shredzfashion

A photo posted by Eglė Gestautaitė (@eglegestautaite) on May 14, 2016 at 2:15pm PDT

Esi dalyvavusi merginų fitneso varžybose. Trumpai papasakok, kaip joms ruošiesi?

Dalyvavau fitneso varžybose prieš du metus rudens sezone. Pradėjau pirmąjį varžybų pasiruošimą pavasarį, tai yra prieš penkerius mėnesius iki varžybų starto. Pirmiausia stengiausi priaugti daugiau raumenų masės, kad kūnas įgautų geresnes proporcijas ir, žinoma, atrodytų sportiškiau, tačiau būtų išlaikomas moteriškumas. Tam prireikė griežto mitybos režimo ir intenstyvaus treniravimosi sporto salėje (sportavau šešis kartus per savaitę).

that booty pose 😂💪🏼💣🍑 #glutes #booty #training #trainhard #fitness #bikini #bikinicompetitor #bikinifitness #workout #gym #gymlife #bootygains #motivated #determinated #preparation #seasonoff #bulking

A photo posted by Eglė Gestautaitė (@eglegestautaite) on Aug 19, 2016 at 9:12am PDT

Tiesą pasakius, varžybinės kūno formos neįmanoma išlaikyti visus metus, nes tai reikalauja labai griežto mitybos plano, kurio metu turi atsisakyti labai daug maisto produktų. Paprasčiausiai tokiu būdu organizmas būtų labai alinamas, o žmogus išsektų psichologiškai. Taigi įprastu laikotarpiu reikia tiesiog reguliariai sportuoti pasirenkant intensyvumą pagal savo tikslus ir sveikai maitintis.

Likus keletai mėnesių iki varžybų pradėjau varžybinę dieną, kurios metu teko sumažinti maisto kiekį ir daug ką apriboti – greitą maistą, saldumynus, gazuotus gėrimus ir t.t. Treniruotės taip pat keitėsei – tapo intensyvesnės, didesni pratimų pakartojimai, koncentravimas į silpnesnes vietas ar tiesiog kūno dalių šlifavimas siekiant proporcingumo bei geresnių kūno linijų. Bei, žinoma, taip pat daugiau kardio treniruočių.

abs motivation before tomorow competition #abs #motivation #bikini #bikiniathlete #fitness #GrandPrixFtinessHouse #Russia #Sankt-Peterburg #2014 #bikinibaybes #rippedbeast #sexyfreak #Lithuania

A photo posted by Eglė Gestautaitė (@eglegestautaite) on Oct 31, 2014 at 8:41am PDT

Ar nesunku išlaikyti tokias kūno formas, nejaugi neatsispiri pagundoms, pvz., pyragėliams, šokoladui ar panašiai?

Kalbant apie mitybą, mano patarimas būtų neiti į kraštutinumus, leisti sau skaniai pasigaminti sveiką maistą jį pasigardinant. Pavyzdžiui, užsidedant truputį padažo ar užsitarkuojant sūrio ant vištienos krūtinėlės. Tokiu būdu, mano nuomone, galima maitintis ne tik sveikai, bet ir gardžiai, nesikankinant.

Kai sveika gyvensena tampa tavo gyvenimo dalimi, o organizmas prie to prisitaiko, tas pats pyragėlis ar šokoladukas nėra didžiulė nuodėmė. Žinoma, tik su saiku. Dažnai panelės pasirenka tokius griežtus mitybos planus, kurių metu net alyvuogių į salotas negalima įsidėti, tačiau vėliau palūžta. Rezultatas – priauga dar daugiau svorio...

Ar užsiimant profesionaliu fitnesu būtina kreipti dėmesį į mitybą?

Kaip minėjau, fitnese tinkama mityba turi labai didelę reikšmę. Sveika mityba visuomet puoš figūrą, ypač norint nekaupti riebaliuko ant pilvo ar norint atsikratyti celiulito. Maitintis sveikai būtina ne vien dėl figūros – taip pat ir dėl puikios savijautos bei stangrios, spindinčios odos.

booty motivation 🍑💣☝🏼️yesterday I had one of my best glute sessions 💪🏼 yaayp the motivation is killing me !! #fitgirl #fit #fitnessaddict #fitness #fitnessmotivation #bikinifitness #gluteworkout #booty #feelinggood #motivated #determined #gymlife #gym #progress #preparation #inspiration

A photo posted by Eglė Gestautaitė (@eglegestautaite) on May 25, 2016 at 6:23pm PDT

Kokie sporto pratimai – tavo mėgstamiausi? Jei nesunku, trumpai apibūdink, kaip kokį nors vieną atlikti.

Išskirti vieną sporto pratimą būtų sunku, nes neturiu vieno mėgstamiausio. Iš tiesų labai priklauso nuo nuotaikos, ar norisi intensyvesnių, ar lengvesnių pratimų. Mėgstu įvairovę. Mano patarimas panelėmis – pasirinkti sporto programą pagal savo tipą ir, žinoma, palaikyti įvairovę, atlikti įvairius pratimus. Svarbu, jog raumenys nepriprastų prie atliekamų pratimų ir netinginiautų. Net ir paprastas, naujas ir nebandytas pratimas atneš iššūkį raumenims ir kitą dieną dieną skausmas tai patvirtins!

a day out from my first competition! #excited #motivated #tired #diet #healthylifestyle #gym #junior #18yearsold #bikiniathlete #bikini #ifbb #firstcompetition #bikinibaybes #girlstrainhard #fitnessaddict #Lithuania

A photo posted by Eglė Gestautaitė (@eglegestautaite) on Oct 3, 2014 at 3:14am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis