Baugu ar šaunu? Nauja Caros Delevingne tatuiruotė sukėlė ginčus (FOTO)

Kažin, ar rasime nežinantį, kad manekenė Cara Delevingne yra aistringa tatuiruočių gerbėja. Iki šiol garsiausia jos tatuiruotė buvo liūtas ant dešinės rankos piršto.

Šią Caros tatuiruotę suskubo kopijuoti tūkstančiai merginų visame pasaulyje. Cara - tikras tatuiruočių idėjų maišelis. Na, arba jos tatuiruočių meistras. Praėjusį sekmadienį manekenė pasipuošė dar viena išskirtinės išvaizdos tatuiruote - realistiškomis ir kiek kraupiai atrodančiomis akimis.

Ant nugaros ištatuiruotos akys tarsi sako: aš matau viską. Tatuiruotę atlikęs meistras, niujorkietis Bang Bang savo Instagramo paskyroje išdidžiai patalpino vaizdo įrašą, kuriame matyti ką tik Carai atlikta tatuiruotė.

Gerbėjai suskubo reaguoti į naują Caros tatuoruotę, tik niekaip negalėjo nuspręsti - ji žavinga, išskirtinė ar priešingai, keista ir bauginanti. Na, kiek žmonių, tiek nuomonių, tačiau faktas, jog Caros gyvenimą atidžiai sekantys tuoj pat užsimanys būtent tokios tatuiruotės.

Mes patariame tatuiruočių klausimu būti atsargiomis ir jokiu būdu nesidaryti tatuiruotės vardan mados. Juk ji liks visam gyvenimui... O pasigrožėti (ar pasibauginti) Caros tatuiruote gali čia:

👁👁 @caradelevingne

A video posted by Bang Bang (@bangbangnyc) on Oct 1, 2016 at 9:24am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis