5 programėlės, kurios palengvins studentišką gyvenimą

Mokslo metams įsibėgėjant, studentai pamažu apsipranta didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Susipažįsta su kultūriniu ir naktiniu gyvenimu, pratinasi prie pasikeitusio dienos ritmo, rytinių kamščių ir, žinoma, savarankiško finansų planavimo.

Tai nemenki iššūkiai, tačiau, laimei, mūsų dienomis gelbsti išmanieji telefonai. Į juos galima atsisiųsti naudingų programėlių, padedančių ne tik neužstrigti kamštyje, bet ir surasti artimiausią kebabinę.

„TRAFFI“ - kelionėms mieste. Yra nemažai manančių, jog kelionės tikslą greičiau pasieks automobiliu. Tai tikrų tikriausias mitas, ypač galiojantis didmiesčiuose. Į pagalbą pasitelkus programėlę „Traffi“ galėsite, ne tik sužinoti, kurie maršrutai Jums patogiausi, bet ir sekti, kur yra laukiamas autobusas realiuoju laiku. Aplikacijos naudotojai reguliariai praneša apie susidariusias spūstis, avarijas ar kitus incidentus kelyje – todėl savo kelionės tikslą pasieksite laiku. Be to, programėlei veikti nereikalingas internetas.

„APLINK MANE“ – susipažinimui su miestu ir jo apylinkėmis. Aplikacija ypač aktuali tiems, kurie studijuoja ne gimtajame mieste – juk vos tik atvykus į didmiestį, daugelis nežino, ką jis gali pasiūlyti... Tai yra puiki priemonė, leidžianti sužinoti apie žymiausias istorines ar kultūrines miesto vietas, gražiausius gamtos paveldo paminklus, ir padedanti ten nukeliauti. Joje atrasite keturias vietų kategorijas: istorijos, kultūros, gamtos ir pramogų. Kiekvienoje jų išvysite ilgą sąrašą vietų, kurias galite aplankyti.

„KEBABINĖS LIETUVOJE“ – tam, kad nesulystumėte. Ne paslaptis, kad tarp studentų yra itin populiarus ir palyginti nebrangus turkų patiekalas - kebabas. Augant paklausai ir studentų apetitui, buvo sukurta programėlė, gelbstinti tuos, kurie nori suspėti sočiai pavalgyti artimiausioje kebabinėje šalia universiteto. Šioje programėlėje atrasite daugiau nei 300 kebabinių, esančių visoje Lietuvoje. O kad būtų patogiau, taip pat atrasite ir jų adresus, darbo laiką bei telefono numerį.

„SAMSUNG S HEALTH“ – alternatyva sporto klubui. Šiandien nemokamai sportuoti galima pasitelkiant ir išmaniąsias technologijas. Programėlė „Samsung S Health“ - tarsi virtualus treneris, kuris motyvuoja, pataria ir padeda. Nesvarbu, važiuosite dviračiu, bėgsite ar eisite, aplikacija padės sekti širdies darbą, skaičiuoti sudegintas kalorijas bei stebėti pažangą.

„STUDENTO BIUDŽETAS“ – finansų planavimui. Mėnesiui artėjant į pabaigą, skonio receptorius ir skrandį džiuginę mamos ruošti patiekalai tirpsta akyse kaskart atidarant šaldytuvą, o pinigų maistui nebeužtenka – ši situacija pažįstama kone kiekvienam studentui. Neapskaičiuojant savo mėnesio biudžeto, pinigai gali išgaruoti per pirmąją ar antrąją savaitę. Tam, kad to išvengtumėte reikalinga bent šiokia tokia disciplina. Programėlė padės išauklėti net ir patį vėjavaikiškiausią jaunuolį. Joje galite fiksuoti ir analizuoti savo išlaidas bei pajamas, skirstyti jas į kategorijas, stebėti prekių ar paslaugų grupes, kurioms daugiausiai išleidžiate pinigų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis