5 savybės, kurias turėdama paliksi neišdildomą įspūdį

Pripažink - pirmas įspūdis neretai nulemia tai, ar tęsime pažintį su naujai sutiktu žmogumi. Nesvarbu, ar tai būtų pirmas pasimatymas, darbo pokalbis ar įsiliejimas į naują kompaniją. Jei pasižymi šiomis 5 savybės, įspūdį palikti tau nebus sudėtinga.

Puikios manieros. Kažin, ar įmanoma sudaryti puikų įvaizdį grubiai elgiantis, keikiantis ar pertraukinėjant pašnekovą. Net jei atrodysi fantastiškai, nekorektiškumas ir nemandagumas sugriaus viską. Svarbiausia valdyk savo emocijas, stenkis aiškiai kalbėti ir pasitikėk savimi. Puikiai padeda žinojimas, jog tą dieną atrodai puikiai - todėl jei tavęs laukia naujos pažintys, darbo pokalbis ar pirmas pasimatymas, pasirūpink, jog tą dieną jaustumeisi puikiai.


Tobulų nėra ir kartotis čia visai nereikia. Visi mes turime minusų - tiek išorinių, tiek vidinių. Tačiau kam savo neigiamas savybes traukti į viešumą? Pasistenk save valdyti. Jei labai greitai susierzini ar negebi išklausyti, pasistenk būti pakantesnė. Mokykis kantrybės, ji visuomet praverčia. Savo fizinius trūkumus paslėpki - pasirink atitinkamą aprangą, pasitelk į pagalbą makiažą. O svarbiausia - daug ir dažnai šypsokis.


Net jei pirmą kartą sutiktas žmogus tau kelia neigiamus jausmus, nenusiteik blogiausiam. Svarbiausia išlik optimistiška ir nepasirodyk pernelyg arogantiška. Būk atvira, neužsisklęsk, tačiau visuomet jausk ribas - vos susitikus su nauju žmogumi šiukštu nesileisk į atvirumus.


Bendraudama su nauju žmogumi palaikyk pokalbį, pasiteirauk jo tau rūpimų dalykų, būk smalsi. Jei būsi atžagari, šalta, vargu, ar su tavimi kas nors norės tęsti pažintį. Svarbi empatija, gebėjimas išklausyti ir noras sužinoti daugiau. Daugelis žmonių neatidžiai klausosi pašnekovo, taip prarasdami kontaktą ir nutraukdami ryšį. Pasistenk kuo daugiau klausytis - net jei pašnekovo kalbos tau nėra pačios įdomiausios.


Kūno kalba - svarbus aspektas, norint sudaryti puikų įvaizdį. Pasistenk bendraudama kuo dažniau naudoti kūno kalbą - aiškinant nestipriai gestikuliuok rankomis, tinkamu metu priliesk pašnekovą, išlaikyk akių kontaktą. Įsivaizduok, net 70% puikaus pirmojo įspūdžio priklauso nuo kūno kalbos! Patikėk - net patys protingiausi žodžiai bus niekiniai, jei kalbėdama stovėsi lyg įbesta.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis