5 makiažo klaidos, kurias tuoj pat pastebi vaikinai

Keli vaikinai mums pakuždėjo, kas pirmiausiai jiems krenta į akis pamačius merginą. Pasirodo, vienas pirmųjų rodiklių - makiažas bei plaukų išvaizda. Todėl venk šių penkių grožio klaidų:

Riebalų sluoksnį primenantis lūpų blizgis

Lūpų blizgis – greita ir saugi alternatyva, kai nesate pasirengusios lūpdažiui. Vis dėlto derėtų nepamiršti: nors ši priemonė neprilygsta spalva ir akcentavimu lūpdažiui, tai dar ne priežastis persistengti. O dar vertėtų pamąstyti apie tai, kaip tokiu lūpu blizgiu padažytas lūpas bučiuos vaikinas - jam tai tikrai nebus pats maloniausias bučinys žemėje...

Tušo ataka

Jei trokštate dramatiškai atrodančio žvilgsnio, jums padės norimų tikslų pasiekti dirbtinės blakstienos. Arba - daugybė sluoksnių blakstienų tušo! Deja, yra merginų, kurios tuo ir vadovaujasi, todėl gali pasigirti sulipusiomis, ir tikrai ne dailiausiai atrodančiomis blakstienomis, kurios vaikinams tampa tirku siaubu.

Ūsus primenantis lūpų pieštukas

Tenka pripažinti, kad dauguma merginų vienu ar kitu gyvenimo periodu daro šią klaidą. Neretai pradėjus naudoti lūpų pieštuką pamirštama apie auksinį žodį „saikas“. Lūpų pieštukas skirtas pabrėžti lūpų grožį, o ne jį sudarkyti. Tai vaikinams taip pat atrodo klaikiai - tarsi būtum teatro aktorė, nespėjusi iki galo nusivalyti teatrinio grimo...

Košę primenantis makiažo pagrindas

Ši daugelio itin mėgstama ir dažnai naudojama makiažo priemonė gali tapti geriausia jūsų drauge arba baisiausia prieše. Jei maskuojamosios pudros naudoji kiek per daug, tikėtina, jog atrodai tarsi vaikščiodama su kauke. O jei maskuojamoji pudra per tamsi... Na, rizikuoji tapti tikru apelsinu. Tai vaikinų toli gražu nevilioja.

Kieti plaukai

Taip vaikinai vadina ne cool atrodančius plaukus, o tuos, kurie yra supurkšti galybės plaukų lako. Tokie plaukai, vaikinų nuomone, nei atrodo žavingai, nei yra mielai liečiami. Todėl žinok, jog plaukų laką būtina naudoti saikingai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis