„Amelijos iš Monmartro“ žvaigždė po 15 metų: kaip ją pakeitė laikas? (FOTO)

Pagrindinis vaidmuo prancūziška romantika dvelkiačioje draminėje komedijojeAmelija iš Monmartro“ aktorę Audrey Tautou kaipmat išgarsino pasauliniu mastu.

Smulkutė prancūzaitė daugeliui įsiminė dėl savo tamsių akių ir švelnaus balso tembro. Talentingą aktorę pastebėjo ir kino prodiuseriai, kurie vėliau pasiūlė Audrey vaidmenis tokiose garsiose filmuose kaip Da Vinčio kodas ir Coco prieš Chanel.

Audrey Tautou
Audrey Tautou
Vida Press

Vaidinant romantišką keistuolę Ameliją, aktorei tebuvo vos dvidešimt penkeri. Šiuo metu prancūzei - keturiasdešimt. Prancūzės visame pasaulyje garsėja kaip nuostabių veido bruožų, pritrenkiančios figūros ir skaisčios veido odos savininkės. Ar pavyko savo jaunystės žavesį išsaugoti Audrey?

Žinoma, nerastume žmogaus, kurio nepaliestų laikas, tačiau aktorė ir šiuo metu atrodo tokia pati žavinga kaip kadaise. Taip, jos veido bruožai kiek pasikeitė ir pasimatė kelios raukšlelės, tačiau tai tik rodo Audrey brandą.

Audrey Tautou
Audrey Tautou
Vida Press

Audrey Tautou
Audrey Tautou
Vida Press

Šiuo metu aktorė visas jėgas atiduoda vaidybai, tačiau į didžiuosius kino teatrus nesiveržia ir mieliau renkasi vaidmenius mažesniuose prancūzų kūrėjų filmuose.

Beje, nors būdama itin žavinga, aktorė dar taip ir nesukūrė šeimos, nors aplink ją sukdavosi ir tebesisuka daugybę gerbėjų.

Inauguration du noveau chai du Château Les Carmes Haut-Brion 💕☘ 📷Photos by BestImage.

A photo posted by Audrey Tautou (@audreyjustinetautou) on Jun 25, 2016 at 6:19pm PDT

Berlinale. Berlim 2015. 💗

A photo posted by Audrey Tautou (@audreyjustinetautou) on Feb 8, 2015 at 7:12am PST

💇🏻💓 #audreytautou #hair

A photo posted by Audrey Tautou (@audreyjustinetautou) on Sep 30, 2016 at 4:33am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis