Kuriame miške per naktį nepasiliktum? Tai nusakys tavo asmenybės paslaptis (FOTO)

Užsienyje vis labiau populiarėja šis baimės testas. Įsivaizduok, jog naktį būtum priversta praleisti viename iš šių miškų. Kraupios medžių šakos ir karksinčios varnos - tik dalelė to, ką tau tektų patirti.

Išsirinkusi didžiausią baimę ir neigiamus jausmus keliantį mišką paskaityk aprašymą apie savo asmenybę. Psichologų teigimu, mūsų baimės dažnai atspindi asmenybės bruožus ir net gali atskleisti įvairias paslaptis apie mus pačius.

Tad atidžiai įsižiūrėk į kiekvieną nuotrauką ir išsirink baugiausią.

1.

Miškas
Miškas
Shutterstock nuotr.

2.

Miškas
Miškas
Shutterstock nuotr.

3.

Miškas
Miškas
Shutterstock nuotr.

4.

Miškas
Miškas
Shutterstock nuotr.

5.

Miškas
Miškas
Shutterstock nuotr.

Atsakymai:

1. Pasirinkta nuotrauka teigia, jog tau trūksta pasitikėjimo savo jėgomis. Aukšti medžiai tau atrodo nejaukūs, atšiaurūs, kaip ir viskas, kas yra sunkiai pasiekiama. Vengi išeiti iš komforto zonos ir patirti tai, apie ką seniai svajojai. Tavo baimės - vidinės ir gana gilios. Dažnokai jauti kylantį nerimą, įtampą, jaudiniesi dėl smulkmenų. Turi ne itin daug draugų, bet labai vertini tuos, kurie tave supa.

2. Pasirinkta nuotrauka rodo, kad tave neramina nejaukiai atrodantis namas. Namo baimė signalizuoja, jog tave dažnokai aplanko baimė užsisedėti vienoje vietoje, todėl neretai labai staigiai baigi tai, ką pradėjusi. Esi pokyčių žmogus - nemėgsti stabilumo, tačiau neretai dėl to kenti, nes pernelyg didelis vaikymasis savųjų poreikių gali tau kliūdyti užmegzti tvirtus tarpusavio ryšius ir susikurti tikrų draugų ratą.

3. Pasirinkta nuotrauka teigia, jog tau nejauku negebėti įžvelgti dangaus platybių per medžių šakas. Tai reiškia, jog tave tiesiog kankina uždarų patalpų baimė - nemėgsti būti liftuose, ankštose patalpose, mažuose kambariukuose. Jautiesi nejaukiai, kai kažkas tave spaudžia, daug iš tavęs reikalauja - esi laisvas paukštis, kuriam didžiausia kančia tupėti narvelyje.

4. Pasirinkta nuotrauka teigia, jog nejaukiai tau atrodo ežeras miške. Ežero ar kito vandens telkinio baimė signalizuoja, jog labai bijai įkristi į vandens telkinį ir paskęsti. Ką tai reiškia gyvenimiška prasme? Negali pakęsti minties, jog būsi įskaudinta. Visais įmanomais būdais vengi to, kas galėtų tave sutrypti, paniekinti. Būtent todėl labai atsargiai žiūri į ryšius su kitais žmonėmis. Atsargiai pradedi santykius su vaikinais arba labai retai kada ryžtiesi jiems.

5. Pasirinkta nuotrauka teigia, jog tau baimę kelia kelias miške. Kelias signalizuoja, jog į mišką kažkas gali atvažiuoti ar ateiti. Realiame gyvenime tokia baimė išryškėja tuo, jog sunkiai ką nors įsileidi į savo gyvenimą. Tiesą pasakius, neretai net bijai užmegzti naujus ryšius. Esi susikūrusi savo komforto zoną, iš kurios tau sunkoka išeiti. Negali pakęsti, jog kažkas gerai tavęs nepažinodamas bando įsilieti į tavo asmeninę erdvę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis