Astrologinė prognozė šeštadieniui

Astrologinė prognozė lapkričio 11-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Galite sau pakenkti nelabai protingais finansiniais sprendimais ir rizikingais poelgiais. Arba tiesiog patirsite nuostolį, turėsite nemažų išlaidų. Venkite piktnaudžiauti nesveiku maistu, alkoholiu.


JAUTIS. Šiandien ramybės nesitikėkite dėl kai kurių santykių paaštrėjimo. Nebūkite pernelyg kritiški kitų atžvilgiu, antraip gali kilti aršūs konfliktai, agresijos protrūkiai. Atsargiai su pavojingais daiktais, ugnimi ir elektra.


DVYNIAI. Sceninė veikla, kūryba ir saikingas sportas – labiausiai jums tinkantys užsiėmimai šią dieną. Labai dėmesingi ir atsargūs būkite su vaikais. Saugokite juos ir save nuo infekcijų, traumų, pavojingų gyvūnų.


VĖŽYS. Gali užplūsti azartiškos nuotaikos, noras rizikuoti. Daugiau vidinės ramybės ir stabilumo jums tikrai nepakenktų. Patausokite save, atsipalaiduokite. Nesistenkite perauklėti šeimos narių arba darykite tai labai taktiškai. Saugokite vaikus.


LIŪTAS. Jums lyg ir seksis bendrauti, su bet kuo rasti bendrų temų. Visgi nebevaldant liežuvio kai kurie pokalbiai gali baigtis rimtais konfliktais ar netgi traumomis. Atsargiai su ugnimi, elektra.


MERGELĖ. Galite susižavėti kažkuo, kas atrodys tarsi lengvas pasipelnymas ar pigi atrakcija. Tie, kurie suteiks jums tokių vilčių, gali būti pavadinti avantiūristais. Verčiau neleiskite pinigų neapgalvotai ir neprisiimkite abejotinų įsipareigojimų.


SVARSTYKLĖS. Šiandien labai lengva pasiduoti netikusioms pagundoms. Svarbu susiorientuoti, kas yra teisinga, o kas veda į klaidas, priklausomybę. Saugokitės seksualinės prievartos, finansinių nuostolių, ugnies.


SKORPIONAS. Ši diena žada išbandymų ir pavojų. Galite susidurti su neprognozuojamais žmonėmis, patirti stresą ar traumą. Nesileiskite išprovokuojami agresijai, laikykitės įstatymų. Atsargiai su ugnimi, elektra bei kelyje.


ŠAULYS. Neatsisakysite planuotų susitikimų, bet ne visi šiandieniniai kontaktai jus džiugins. Galite pasijusti nesuprasti arba tyčia vedžiojami už nosies. Venkite streso, nes jūsų sveikata šiandien lengvai pažeidžiama.


OŽIARAGIS. Šiandien būsite susirūpinę ne tik asmeninėmis, bet ir globalinėmis problemomis. Atsakomybės jausmas gali priversti priimti svarbų sprendimą. Saugokite vaikus. Atsargiai kelyje. Tolimesnei išvykai tai išties nesaugi diena.


VANDENIS. Šiandien labiausiai domins nekasdieniški dalykai. Tikriausiai ir kitus mėginsite įtraukti į jus dominančias diskusijas. Pašnekovams stigs tolerancijos, nepatiks jūsų idėjos. Galima stipriai susipykti.


ŽUVYS. Nuotaiką gali sudrumsti netikėta naujiena, neplanuotas svečias. Nepraraskite blaivaus proto jokiose situacijose. Nesaugios sritys – artimos ir tolimos kelionės. Nemaža avarijų rizika.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis