Naujųjų metų šventės patarimas pagal Zodiako ženklą: tai kitais metais neš sėkmę

Sakoma, slides verta tepti žiemą. Taip pat ir su Naujųjų metų švente - geriau iš anksto susiplanuoti, kur sutiksi 2017 - uosius. Vis dėlto perskaičiusi šį Zodiaką permąstysi, kokiomis aplinkybėmis švęsti Naujus. Būtent tokia šventė tau garantuos didžiulę sėkmę!

Avinas. Zodiakas tau pataria per Naujus metus išvykti į netolimą kelionę. Tai gali būti išvyka į kurį nors Lietuvos miestą. Svarbiausia nelikti namie, mat tokia išvyka tau ateinančiais metais atneš reikš daug kelionių.

Jautis. Naujus metus verta praleisti su savo šeima - būtent jai šiais metais skyrei labai mažai laiko. Todėl ateinančiais metais vertėtų labiau pasirūpinti artimaisiais.

Dvyniai. Kad ir kur bebūtum, būtinai pasirink kokį nors mėlyną aksesuarą. Mėlyna spalva Dvyniams itin sėkminga, o magiškąją Naujųjų metų naktį ji tiesiog privaloma! Sakoma, jog mėlyna spalva į gyvenimą atneša naujų draugų.

Vėžys. Naujųjų metų naktį būtinai būk ten, kur yra nemažai vyriškosios lyties atstovų. Jei praleisi šią šventę merginų kompanijoje, kitais metais tavo meilės fronte gali švilpauti vėjai...

Liūtas. Neįtikėtina, bet Zodiakas tau pataria šventę atšvęsti namuose. Šiais metais ir taip lakstei it pakvaišusi - buvo daug skubos bei įtampos. Todėl Naujųjų metų vakarą atsipalaiduok ir atsipūsk namuose.

Mergelė. Labai svarbu, jog Naujųjų metų naktį šalia tavęs būtų tavo geriausia draugė. Gali būti, jog ateinantys metai tau bus sunkūs draugystės klausimu - gresia išdavystės. Naujuosius atšventusi su sielos drauge, to išvengsi.

Svarstyklės. Būtinai iš širdies pasilinksmink. O svarbiausia - patirk nuotykių. Tai svarbu padaryti todėl, jog ateinančių metų pirmoji pusė tau prognozuojama itin rimta ir gal net liūdnoka.

Skorpionas. Naujųjų metų naktį pasistenk kuo daugiau visus pabučiuoti ir apkabinti - kitais metais tau gali grėsti meilės stoka, o atlikusi šį ritualą galbūt to išvengsi.

Šaulys. Naujųjų metų naktį būtinai skirk daug dėmesio savo aprangai. Žvaigždės tau žada, jog būtent tą naktį sutiksi tą, apie kurį naktį slapčia svajoji. Juk pasistengti verta!

Ožiaragis. Venk masinių susibūrimų ir praleisk laiką artimųjų rate. Tai tau užtikrins sėkmę ateinančiais metais ir garantuos ramią ateitį. Juk nenori vėl taip pat stresuoti, kaip praėjusiais metais...

Vandenis. Būk sąžininga sau ir pagaliau nustok daryti, ką liepia kiti. Jei nori švęsti Naujuosius viena - švęsk. Jei trokšti atsikratyti nemalonaus kompaniono - taip jam ir pasakyk. Jei ir toliau gyvensi pagal kitus, kitais metais tapsi dar labiau priklausoma nuo aplinkinių.

Žuvys. Naujieji metai užtikrins sėkmę, jei juos atšvęsi ne mūsų šalyje. Tuoj pat planuok kelionę, o jei ją suplanavai - gali būti rami. Kitais metais tavęs laukia labai daug išvykų į kitą šalį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis