Šio Zodiako ženklo atstovams 2017 m. bus lemtingi jausmų sferoje

Esi Vandenio ženklo atstovė? O gal tavo artimas žmogus yra gimęs po Vandenio ženklu? Kaip bebūtų, smalsu sužinoti, kas Vandeniams žadama ateinančiais metais. Astrologinę prognozę parengė astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė.

Daugiau astrologės darbų rasi puslapyje asmeninisastrologas.lt

Ateinantys 2017 metai Vandeniams suteiks puikias galimybes: naujus bendradarbiavimo ir plėtros pasiūlymus; dvasinį augimą. Išaugs pasitikėjimas savimi, tuo pačiu pramušamoji jėga, leisianti įveikti senas kliūtis ir problemas.
Gaidžio metais stebėsite savo kūrybiškumo augimą, todėl išreikšti save kaip menininką tikrai galėsite ir norėsite.
Bendrai, metai žada įvairias naujas pažintis, draugų rato plėtimąsi. Palanku būti judriems, vengti monotonijos ir sėslumo. Išlaikykite ir taip jums būdingą atvirumą ir humanizmą.

Meilė

Šio zodiako atstovams Gaidžio metai žada pokyčius meilės sferoje. Susieti santuokos saitais Vandeniai gali išgyventi rimtų sunkumų dėl savo nepastovumo. Esate toks zodiako ženklas, kuriam sunku ilgai būti su vienu žmogumi, todėl dažnai šalia yra slaptas meilės objektas. Gaidžio metais jūsų paslaptys bus atskleistos, todėl yra rizika likti be nieko. Susimąstykite ir padarykite atitinkamas išvadas.
Vienišiems zodiako atstovams žvaigždės žada naujas emocijas ir aistras. Turėsite nemažai galimybių susipažinti su puikiais žmonėmis, su kurias santykiai gali peraugti į rimtus ir ilgalaikius.

Darbas/karjera

Darbo srityje 2017 metais reikšmingų pokyčių nežadama. Tiesiog dirbsite tai, kas jums yra įprasta ir aišku. Žvaigždės rekomenduoja šiek tiek nusiraminti ieškant naujovių, Gaidžio metais jos nepasitvirtins. Metų bėgyje galite jausti tingulį, todėl darbus dirbsite lėtai, neskubėdami. Vis tik žvaigždės rekomenduoja ieškoti būtų kaip tapti labiau aktyviu, kelti produktyvumą.
Verslo atstovai gali sulaukti puikių plėtros pasiūlymų, kurie ateityje neš finansinę naudą.

2017 metais jums ypač rūpės jūsų finansinė situacija, todėl prasminga pasidomėti investavimu, statymu biržose ir pan. Žvaigždės numato jums skolų gražinimus, taip pat kažkas jums padovanos nemenką pinigų sumą.

Sveikata

Gaidžio metais jausitės energingi, tuo pačiu padidės noras mėgautis malonumais ir skaniu maistu. Didelis saldumynų ir riebių produktų kiekis jūsų racione gali gerokai padidinti fizinio kūno apimtis. Kad to išvengtumėte, daugiau judėkite gryname ore. Pasivaikščiojimai gamtoje padės deginti kalorijas, tuo pačiu ramins ir taip įtemptą jūsų nervų sistemą.
Dėl minėto polinkio skanėstams gali iškilti endokrininės sistemos problemų. Prasminga vartoti daugiau vaisių vietoj pyragaičių. Nors vargu ar jiems turėsite valios atsispirti.
Metai palankūs aktyviai sportuoti. Jūsų prigimčiai artimiausia yra veikla gamtoje, taip pat komandinis sportas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis