I. Burlinskaitė atskleidė pojūčius po chemoterapijos „Ištino veidas, kaklas nuo visų skysčių ir hormonų, gulėjau patale be jėgų“

Nuomonės formuotojai, sporto trenerei Indrei Burlinskaitei - Vaisietai diagnozuota ketvirtos stadijos limfoma. Žinoma moteris drąsiai dalijasi išgyvenimais socialiniame tinkle ir pasakoja, kaip kovoja su prieš kurį laiką diagnozuota liga.

Šiuo metu ji su vyru Liudu Vaisieta dienas leidžia Kauno klinikose, kur iki šiol jai yra atliekami tyrimai. Vakar vakare ji pasidalijo išgyvenimais, kuriuose atskleidė, kaip jaučiasi po chemoterapijos.


„Labas visiems. Šiandien gerai nusiteikusi esu – atsikėliau visai geros nuotaikos ir jaučiuosi gan sveika, palyginus su vakar. Nežinau, gal dėl to, kad Liudo gimimo diena, bet atsikėlusi pagalvojau, kad reikia pasitempti, galvą išsiplauti, tai suradau jėgų. Suvalgėme gimtadienio tortą – kaip bebūtų, kur bebūtume, vis tiek minime gimimo dieną, bent jau simboliškai. Laukiame, kada paskutiniai lašeliai išlašės ir pabandysiu išlįsti į lauką – susitiksim su savo, Liudo mamyte, kuri atvažiavo pasveikinti gimimo diena, tai labai laukiu tos akimirkos. Vakar buvo labai sunki diena man, sunkus labai vakaras. Gydytoja įspėjo, kad po pirmos agresyvios chemijos jausiuosi ne kaip, bet neįsivaizdavau iš tiesų to jausmo. Tai vakar rodžiau, kiek man tų vaistų buvo lašinama. Negana to, dienos bėgyje turėjau sugert daug tablečių. Kažkaip iš pradžių atrodė visai normaliai, bet atėjus vakarai labai prastai pasijutau – labai ištino veidas, kaklas nuo visų skysčių ir hormonų, gulėjau patale be jėgų, pakrutinti, atrodo, manęs neįmanoma, o kur atsiversčiau – ar ant vieno, ar ant kito šono - pykinimas, sukasi galva, maišosi žemė su dangumi. Vakar pirmas iššūkis buvo. Šiandien vaistų turėčiau gauti mažiau, tai viliuosi ir tikiuosi, kad vakaras man nusimatys kažkiek švelnesnis ir lengvesnis. Tai ką, brangieji, mes su Hodžkinu siunčiam visiems linkėjimus iš Kauno klinikų ir norim, kad visiems jums būtų graži, saulėta ir daug gerų emocijų kupina diena“, - pasakojo I.Burlinskaitė-Vaisieta.Indrė Burlinskaitė su vyru įsiamžino šventinėje fotosesijoje: pademonstravo madingus įvaizdžius
Indrė Burlinskaitė su vyru įsiamžino šventinėje fotosesijoje: pademonstravo madingus įvaizdžius
Martynas Stankaitis Praėjusios savaitės pabaigoje ji pasidalijo ir už širdies griebiančiais žodžiais. „Visada buvau sau griežta - ne taip kojas sustačiau, ne tuos batelius užsidėjau. Per mažai gera, per mažai graži. Po kiekvieno viešo pasirodymo sakydavau: „Indre, galėjai geriau.“ Tą dieną, kai sužinojau, kad sergu vėžiu, pro akis prabėgo visas gyvenimas. Absoliučiai viskas, kas iki tol rodėsi reikšminga, įgavo kitą arba visai neteko prasmės. Ugnis, kuria degiau, staiga prigeso. Ir aš sustojau. „Besotė“, - sau pasakiau. Iš tiesų, šiandieną man didžiausia šventė kasryt nubusti mylimo vyro glėby. Ir svajoti, kad kažkuriai saulei pakilus aš ir vėl būsiu sveika. Branginkite akimirkas, artimus ir save“, - rašė Indrė Burlinskaitė ir pasidalijo nuotrauka.


Šis įrašas socialiniuose tinkluose sulaukė itin daug palaikymo - po juo plūdo Indrę kovoje su klastinga liga palaikančių žmonių komentarai.


Primename, kad apie tai, kad moteris susidūrė su vėžio diagnoze, I. Burlinskaitė pranešė gegužės viduryje. „Labas visiems, kas mane sekate ir laukiate naujienų iš manęs. Šiandien po truputį kraunamės daiktus. Ačiū Dievui, su manimi kartu važiuos Liudas. Važiuosime į Kauno klinikas, kur man bus atlikti tyrimai. Iš esmės diagnozė man yra aiški ir daktaras man patvirtino. Iš tiesų mes girdime apie įvairias nelaimes, baisias tragedijas, ligas. Tai mintys natūraliai blokuoja nuo to, kad tau taip negali būti, taip niekada neatsitiks. Aš galvojau, kad man taip niekada neatsitiks. Šita žinia man buvo kaip perkūnas iš giedro dangaus. Man yra diagnozuotas kraujo vėžys, piktybinis navikas tarpuplautyje. Jis yra net 8 centimetrų dydžio. Kiek jis išplitęs, sužinosime artimiausiu metu po rytojaus detalaus tyrimo“, - teigė I. Burlinskaitė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis