Po Dua Lipa naujojo mylimojo pristatymo, grėsmingos žinutės iš jos „eks“: „Stengiuosi jo neieškoti ir neužmušti“

Atlikėja Dua Lipa praėjusį penktadienį Kanų kino festivalyje pagaliau debiutavo ant raudonojo kilimo su savo naujuoju draugu Romain Gavras.

Anot „Entertainment Tonight“, Dua Lipa pirmą kartą buvo susieta su R. Gavras vasario mėnesį, kai pora kartu paliko vakarėlį Londone. Vėliau pora buvo pastebėta susikibusi rankomis per Paryžiaus mados savaitę tą patį mėnesį. Kovo mėnesį šaltiniai teigė, kad pora „tyliai pažindinosi vienas su kitu kelis mėnesius“. Šis jų debiutas ant raudonojo kilimo - pirmasis.


Romain Gavras, Dua Lipa
Romain Gavras, Dua Lipa
Vida Press


Tačiau po pranešimo apie romaną su filmo režisieriumi, buvęs Dua Lipa partneris, atlikėjas bei modelis Anwaras Hadidas savo socialiniame kanale paskelbė nerimą keliantį pranešimą. Jis paskelbė asmenukę, kurioje matomas Anwar, niūriu žvilgsniu žvelgiantis į savo sekėjus. Greta asmenukės Anwar paskelbė nerimą keliančią žinutę: „Stengiuosi jo neieškoti ir neužmušti“, – rašė buvęs atlikėjos vaikinas.
Anwar Hadid, Dua Lipa
Anwar Hadid, Dua Lipa
Vida Press
Ar muzikantas turėjo omenyje savo buvusią partnerę ar jos naują vyrą, žino tik jis pats. Tačiau ši žinutė atsirado tik po to, kai buvo patvirtinta, kad prancūzų režisierius ir dainininkė yra kartu, o taip pat pažinojo vienas kitą ištisus mėnesius. Gali būti, kad Dua Lipa su naujuoju draugu buvo pažįstama dar tuomet, kai draugavo su Anwar, o būtent tai ir sukėlė buvusio atlikėjos mylimojo įniršį.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis