Po gandų apie „kitą princo William moterį“, prabilo karališkosios šeimos atstovas: „Kate ir William nuolat ginčijasi“

Pranešama, kad Kate Middleton su savo vyru, princu William elgiasi „kaip su ketvirtu vaiku“. Šaltinis, dirbęs Kensingtono rūmuose, karališkosios šeimos knygų autoriui Tom Quinn tvirtino, kad 41 metų Velso princesė su savo 40 metų vyru elgiasi taip pat, kaip elgiasi su trimis jų vaikais – George'u (9), Charlotte (8) ir Louis (5). 

„Kate su juo elgiasi kaip su ketvirtu vaiku, nes jis linkęs į pykčio priepuolius“, – teigė anoniminis šaltinis T. Quinn. T. Quinn, kuris yra karališkosios šeimos ekspertas, teigia, kad pora „nuolat ginčijasi“ ir pridūrė, kad jų santuoka nėra tobula. „Kuomet kai kurios poros ginčijasi ir meta vienas į kitą sunkias vazas, William ir Kate meta vienas į kitą pagalvėles. Jie visuomet kontroliuoja savo įniršį, tačiau žinokite - ir jie tikrai vaidijasi", - sako T. Quinn.


T. Quinn anksčiau kalbėjo apie garsiosios poros santykius dar balandį, sakydamas, kad „jie siaubingai ginčijasi" ir kad „Kate gali atrodyti labai ramus žmogus, taip pat ir William, tačiau tai ne visada tiesa". Jis taip pat pažymėjo, kad abu karališkosios šeimos atstovai nuolat jaučia stresą, nes yra apsupti rūmų padėjėjų.


Tuo tarpu gegužę „Us Weekly“ apie Kate ir Williamo santykius atviravo anoniminis šaltinis, sakydamas: „Jokia santuoka nėra tobula, įskaitant Kate ir William. Ji tikrai turėjo pakilimų ir nuosmukių bėgant metams. Jie ginčijasi, kaip ir dauguma porų, o pastaruoju metu patyrė spaudimą sprendžiant dramą, susijusią su princu Harry".Kate Middleton
Kate Middleton
Vida PressKalbos apie Kate ir William nesutarimus šiuo metu lydimos ir gandų apie tai, kad William turi „kitą moterį“. Neseniai buvo paskelbta nepatvirtinta informacija, kad buvęs modelis ir socialitė Rose Hanbury turėjo ar net turi romaną su Kembridžo hercogu princu William.


Nors abi šalys paneigė gandus, žiniasklaidos dėmesys į R. Hanbury dalyvavimą karaliaus Karolio karūnavimo ceremonijoje buvo didžiulis. R. Hanbury dalyvavo karaliaus Karolio karūnavime – išskirtiniame renginyje, kuriame dalyvo karališkosios šeimos nariai ir kiti garbingi asmenys. Nors iš pradžių buvo neaišku, koks buvo R. Hanbury vaidmuo renginyje, jos dalyvavimas sukėlė susidomėjimą po gandų, kad ji turėjo slaptus santykius su princu William.


Pasirodo, kad R. Hanbury dalyvavo karūnavimo ceremonijoje ne tik todėl, kad ji yra 7-ojo Cholmondeley markizo David Cholmondeley, kuris buvo pavadintas karaliaus Karolio lordu, sutuoktinė, bet ir todėl, kad jos sūnus Oliveris bičiuliaujasi su mažuoju princu George.


Rose Hanbury (kairėje)
Rose Hanbury (kairėje)
Vida Press


Tiesa, daugelis žmonių nežino, kad R. Hanbury kadaise buvo artima princo William žmonos Kate Middleton draugė. Abi moterys dažnai buvo matomos kartu per socialinius ir labdaros renginius, tačiau pastaruoju metu jos kartu niekur nesirodė, o tai pakurstė dar daugiau daugiau gandų. Ypač daugeliui karališkosios šeimos gerbėjų užkliuvo tai, kad R. Hanbury yra labai panaši į K. Middleton. Būtent todėl gerbėjai spekuliavo, kad prince William traukia panašaus tipo moterys.Rose Hanbury
Rose Hanbury
Vida PressRose Hanbury (dešinėje)
Rose Hanbury (dešinėje)
Vida Press
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis