Yra vienas Zodiako ženklas, kuriam likę 2023 m. bus nepaprastai sėkmingi

2023 m. bėga itin greit, tačiau didžioji metų dalis - dar tik prieš akis. Nusprendėme pasižvalgyti, po kokiu Zodiako ženklu gimusioms asmenybėms likę metai bus patys sėkmingiausi.

Likusiais metais neįtikėtinai seksis... SVARSTYKLĖMS. Svarstyklės - asmenybės, kurios dažniausiai nestokoja entuziazmo ir geros nuotaikos. Vis dėlto pastaruoju metu jų džiugesį temdė nors ir nestiprūs, tačiau nemenkai vidinę būseną sujaukę konfliktai su aplinkiniais. Neretu atveju Svarstyklės jautėsi pasimetusios savyje, negebėjo suprasti kitų ir tai jas labai skaudino, mat iš prigimties Svarstyklės yra teigiamų emocijų skleidėjos. Likusiais metais jos sugrįš į tikrąjį savo pavidalą. Svarstyklėms seksis labiausiai. Ko tik besiims, viskas pavyks - gal ne tobulai, tačiau rezultatu šio Zodiako ženklo asmenybės bus patenkintos.


Ypač pasisekti Svarstyklėms turėtų mokslo srityje, mat išminties dievas Totas joms lems sėkmę, nors ir nereikės įdėti daugybės pastangų. Svarstyklėse, jei dar nėra pasirodęs, gims troškimas šviestis ir ugdyti save kaip asmenybes. Tai savo ruožtu pritrauks ir priešingą lytį. Senokai nebeaktualus stereotipas, kad vyrai dievina tuštutes lėlytes. Išmintingosios Svarstykles, jei dar neturi partnerio, jį atras profesinėje srityje. Meilė tikrai pasirodys pati ir, tikėtina, tai įvyks antrajame metų pusmetyje.


Susitvarkys vidinis Svarstyklių gyvenimas, jos taps kur kas ramesnės, harmoningesnės. Joms šį harmoningumą suteiks aktyvi fizinė veikla, kurios jos imsis. Anksčiau ne itin sportą mėgusios arba paprasčiausiai patingėdavusios Svarstyklės nuspręs, jog joms būtina pagerinti vidinę savijautą bei fizinį pavidalą. Aktyvus laisvalaikis joms padės ne tik pagerinti fizinę būklę, bet ir atrasti tokiu būdu naujų draugų ar net... meilę. Neturinčioms antros pusės vertėtų būti kuo aktyvesnėms, nes sporto salė, sporto rungtynės ar šokių aikštelė taip pat gali būti tos vietos, kur rasite simpatiją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis