7 svarbiausios 2023 metų vasaros šukuosenų tendencijos

Pasitikite vasarą stilingai! Kad atrodytumėte ryškiai ir žaviai, Jums visiškai nebūtina atnaujinti visą savo drabužių spintą, pakanka pakeisti tik šukuoseną.

Žemiau pateikiame naujausias plaukų kirpimų ir šukuosenų tendencijas.


Sveiki 90-ieji!


Cindy Crowford jaunystėje
Cindy Crowford jaunystėje
Vida Press


Visiškai nesvarbu, ar Jus įkvėpė Cindy Crawford, ar Pamelos Anderson šukuosena, 90-ųjų mada turėti didelės apimties ir tūrio plaukus – sugrįžta. Didelės apimties plaukai, turintys tūrį niekuomet neišeis iš mados. Be to, tokie plaukai byloja ir apie gerą Jūsų sveikatą.


„Glam Rock“ šukuosenos


"Glam Rock" šukuosena
Schutterstock nuotr.


Tokius plaukus moterys mėgo aštuntajame dešimtmetyje. Tai natūralios tekstūros šukuosenos, kuriose vyrauja lengvai ir laisvai krentančios bangos, kirpčiukai. Tokios šukuosenos kuria nepriklausomos, šiek tiek pašėlusios moters įvaizdį.


„Shaggy Mullet“


Kristen Stewart
Kristen Stewart
Schutterstock nuotr.


Tai sujungti du plaukų stiliai, kur „shaggy“ – įžūlusis, „mullet“ ataugę plaukai. Tokie kirpimai yra drąsūs, juos renkasi išskirtinės, galbūt net šiek tiek rokeriškos asmenybės.


Netvarkingas mazgas


Rihanna
Rihanna
Schutterstock nuotr.


Šią šukuoseną pamils tos, kurios neturi laiko ir įgūdžių tvarkingoms, daug pastangų reikalaujančioms šukuosenoms. Tereikia plaukus surišti į uodegą, padalinti ją į dvi dalis ir surišti mazgą. Jei Jūsų plaukai ploni, mazgą suriškite du kartus ir susekite, kad jis tvirtai laikytųsi viršugalvyje.


Tiesių plaukų, tobulos šukuosenos


Huntington-Whiteley
Huntington-Whiteley
Vida Press


Tai ne tik ilgų, bet ir vienodo ilgio plaukų šukuosenos. Labiausiai šios šukuosenos tiks turinčioms ne tik ilgus, bet ir storus, tiesius plaukus. Kad ši šukuosena būtų ideali, Jums teks ne tik prie jos pavargti, bet ir miegoti ant šilkinių pagalvių, puoselėti plaukus serumais ir pan.


„Bob“ kirpimas


Bob kirpimas
Bob kirpimas
Schutterstock nuotr.


Galbūt nustebsite, bet „bob“ kirpimai vis dar išlieka madoje. Šią vasarą vyraus lengvesni, „švaresni“ ir paprastesni kirpimai, o „bob“ būtent toks ir yra. Nesvarbu, ar turite plonus, ar storus plaukus, „bob“ visuomet atrodo šauniai. Be to, šią vasarą bus madingas ne tik išpuoselėtas, tiesių plaukų "bob" kirpimas, bet kuo puikiausiai tiks ir banguotiems plaukams.


Banguotų plaukų bob kirpimas
Banguotų plaukų bob kirpimas
Schutterstock nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis