Vėžiu susirgusi Indrė Burlinskaitė atskleidė, kokie požymiai išdavė vėžį: „Kraujo tyrimas nieko neparodė“

Nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė - Vaisieta (36 m.) praėjusios savaitės trečiadienio vakarą savo socialinės medijos paskyros sekėjams pranešė, kad sulaukė sveikatos tyrimų rezultatų. Paaiškėjo, kad moteriai diagnozuotas kraujo vėžys.

Šiuo metu žinoma moteris dienas leidžia Kauno klinikose. Jau šiandien moteriai turi būti pradėtas taikyti gydymas. Vakar vakare procedūrų laukianti I.Burlinskaitė socialinėje medijoje prabilo apie savo savijautą ir taip pat papasakojo apie pirmuosius simptomus, kurie leido suprasti, kad organizmui yra kažkas negerai.


„Prieš gerą pusmetį pastebėjau gana stiprius širdies dieglius, kurie pasikartodavo kartą į mėnesį, o paskutiniu metu atsirado kosulys. Iš pradžių lengvas, paskui jis vis stiprėjo, prasidėjo kosulio priepuoliai, kurie užsitęsdavo ir iki dešimt, ir iki penkiolikos minučių. Tas kosulys buvo labai varginantis, jausdavausi nusilpusi, o po tokių priepuolių jausdavausi visai be jėgų. Ir, sekantis dalykas, prasidėjo dusulys, tai kalbant, tiesiog bendraujant po minutės laiko pradėdavau dusti, palipdavau laiptais, pradėdavau dusti. Atsirado bendras silpnumas, visiškas nuotaikos nebuvimas, nieko nenorėjau daryti, niekur eiti, o kur eidavau, tai visur tik sukandusi dantis“, - pasakojo I.Burlinskaitė.


„Bendras kraujo tyrimas, kurį pastaruosius metus dariausi ne kartą, nepadėjo atpažinti ligos. Net ir kraujo tyrimas gali neparodyti, kad tu sergi šia sunkia liga“, – kalbėjo Indrė. I.Burlinskaitė pasidalijo ir savo istorija, kaip jai buvo nustatytas kraujo vėžys. „Kai mano būklė pasidarė tikrai prasta ir tas kosulys jau varė iš proto, ir tas dusinimas sustiprėjo, apsilankiau pas gydytoją, kur man padarė plaučių nuotrauką. Pagal ją įtarė išsiplėtusią širdies aortą, tad siuntė mane pasidaryti kompiuterinę tomografiją. Gavusi atsakymus pamačiau, kad širdies aortoje pasikeitimų nėra, tačiau tarpuplautyje matosi auglys. Gali būti, kad tas navikas pas mane yra seniai ir aš tiesiog gyvenau savo įprastą gyvenimą, nieko neįtardama. Jį aptiko tik ligai stipriai progresavus ir išplitus“, - teigė I.Burlinskaitė.Indrė Burlinskaitė
Indrė Burlinskaitė
Pranešimas spaudaiPrimename, kad apie tai, kad moteris susidūrė su vėžio diagnoze, I. Burlinskaitė pranešė praėjusios savaitės trečiadienio vakarą. „Labas visiems, kas mane sekate ir laukiate naujienų iš manęs. Šiandien po truputį kraunamės daiktus. Ačiū Dievui, su manimi kartu važiuos Liudas. Važiuosime į Kauno klinikas, kur man bus atlikti tyrimai. Iš esmės diagnozė man yra aiški ir daktaras man patvirtino. Iš tiesų mes girdime apie įvairias nelaimes, baisias tragedijas, ligas. Tai mintys natūraliai blokuoja nuo to, kad tau taip negali būti, taip niekada neatsitiks. Aš galvojau, kad man taip niekada neatsitiks. Šita žinia man buvo kaip perkūnas iš giedro dangaus. Man yra diagnozuotas kraujo vėžys, piktybinis navikas tarpuplautyje. Jis yra net 8 centimetrų dydžio. Kiek jis išplitęs, sužinosime artimiausiu metu po rytojaus detalaus tyrimo“, - teigė I. Burlinskaitė.


Primename, kad praėjusį antradienį Indrė Burlinskaitė-Vaisieta socialinėje medijoje pasidalijo kadru iš Kauno klinikų palatos. Nuotraukoje ji pozavo su vyru Liudu Vaisieta. „Kai gyvenimas nori tau kažką pasakyti… Sustok. Įsiklausyk. Priimk“, - rašė Indrė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis